https://wyniki.motoresults.pl/pl/2019/Karting/ROK
Live!
Sezon 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Wyścigi
Wyścigi
Auto Slalom
VSR
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Przedfinał
2019 | Karting
|
ROK CUP POLAND
IV Runda
-
Słomczyn
, 13 - 14 lipca 2019
Lechosław Dudka
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #121 Maciej GŁADYSZ
2 - #175 Bartosz GRZYWACZ
3 - #137 Piotr CZAJA
4 - #146 Franciszek CZAPLA
5 - #154 Franciszek LASSOTA
6 - #177 Mikołaj KANIA
7 - #167 Jerzy GLAC
8 - #179 Marcel KASPRZYCKI
9 - #160 Mateusz PISZCZAKO
10 - #199 Rafael GWIZDAK
11 - #147 Serafin DERŻYŃSKI
12 - #133 Dawid MARCINOWSKI
13 - #119 Franciszek HAŁATNIK
14 - #171 Eryk DRZAŁ
15 - #178 Franciszek LISZKA
16 - #124 Antoni BAL
17 - #166 Aleksander JELEŃ
18 - #125 Antoni LENART
19 - #136 Oleksiy YAREMIY
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #121 Maciej GŁADYSZ
2 - #175 Bartosz GRZYWACZ
3 - #137 Piotr CZAJA
4 - #146 Franciszek CZAPLA
5 - #154 Franciszek LASSOTA
6 - #177 Mikołaj KANIA
7 - #167 Jerzy GLAC
8 - #179 Marcel KASPRZYCKI
9 - #160 Mateusz PISZCZAKO
10 - #199 Rafael GWIZDAK
11 - #147 Serafin DERŻYŃSKI
12 - #133 Dawid MARCINOWSKI
13 - #119 Franciszek HAŁATNIK
14 - #171 Eryk DRZAŁ
15 - #178 Franciszek LISZKA
16 - #124 Antoni BAL
17 - #166 Aleksander JELEŃ
18 - #125 Antoni LENART
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maciej GŁADYSZ
2.000
12:11:55.934
1
1:00.724
71.6
1:02.724
12:12:56.658
+1.937
58.787
2
58.026
74.9
2:00.750
12:13:54.684
+0.423
57.603
3
58.035
74.9
2:58.785
12:14:52.719
+0.976
57.059
4
59.648
72.9
3:58.433
12:15:52.367
+2.586
57.062
5
57.481
75.7
4:55.914
12:16:49.848
+0.395
57.086
6
57.536
75.6
5:53.450
12:17:47.384
+0.701
56.835
7
57.697
75.4
6:51.147
12:18:45.081
+0.876
56.821
8
57.474
75.7
7:48.621
12:19:42.555
+0.652
56.822
9
58.023
74.9
8:46.644
12:20:40.578
+0.977
57.046
10
1:07.396
64.5
9:54.040
12:21:47.974
+10.292
57.104