Mini ROK - Bieg kwalifikacyjny 1

2019 | Karting | ROK CUP POLAND

V Runda - Bydgoszcz, 26 - 27 lipca 2019
Bartosz Czarkowski
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Poz.NrZawodnikKlubSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaNajlepszy czasNajlepsze okrążenieKaryPunkty

1

121

Maciej GŁADYSZ

TTSK K-TEAM Tarnów

Parolin Poland

10

8:18.344

49.407

8

2

167

Jerzy GLAC

Automobilklub Wielkopolski

Elite Racing Development

10

8:20.004

49.501

6

2

3

178

Franciszek LISZKA

TTSK K-TEAM Tarnów

Parolin Poland

10

8:20.204

49.200

5

3

4

137

Piotr CZAJA

Automobilklub Leszczyński

V-Kart Racing Team

10

8:20.301

49.431

7

4

5

175

Bartosz GRZYWACZ

Automobilklub Wielkopolski

ST Racing Maranello Polska

10

8:20.742

49.417

7

5

6

146

Franciszek CZAPLA

Automobilklub Leszczyński

Parolin Poland

10

8:20.819

49.395

8

6

7

133

Dawid MARCINOWSKI

Automobilklub Wielkopolski

DSR

10

8:20.958

49.402

8

7

8

177

Mikołaj KANIA

Automobilklub Wielkopolski

Elite Racing Development

10

8:21.081

49.390

9

8

9

160

Mateusz PISZCZAKO

Automobilklub Wielkopolski

KRT Exprit Poland

10

8:23.801

49.623

8

9

10

154

Franciszek LASSOTA

Automobilklub "Rzemieślnik"

MK RACING TEAM

10

8:23.907

49.713

9

10

11

166

Aleksander JELEŃ

Automobilklub Wielkopolski

KRT Exprit Poland

10

8:25.359

49.818

5

11

12

147

Serafin DERŻYŃSKI

Automobilklub Leszczyński

V-Kart Racing Team

10

8:27.589

49.682

5

12

13

171

Eryk DRZAŁ

Automobilklub Wielkopolski

Birel Art Poland

10

8:28.293

49.894

10

13

14

119

Franciszek HAŁATNIK

Automobilklub Leszczyński

Jastrzębski Racing

10

8:29.317

49.752

8

+ 5 sek kara

14

15

124

Antoni BAL

Automobilklub Radomski

AMO Racing

10

8:34.646

50.515

6

15

16

199

Rafael GWIZDAK

TTSK K-TEAM Tarnów

10

8:35.151

50.407

4

16

17

111

Nicole HILDEBRAŃSKA

Automobilklub Wielkopolski

DSR

10

8:48.965

51.785

2

17

WK

145

Juliusz RYZIŃSKI

Automobilklub "Rzemieślnik"

ST Racing Maranello Polska

10

8:30.303

50.217

10

20