Mini ROK - Bieg kwalifikacyjny 2

2019 | Karting | ROK CUP POLAND

V Runda - Bydgoszcz, 26 - 27 lipca 2019
Bartosz Czarkowski
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Poz.NrZawodnikKlubSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaNajlepszy czasNajlepsze okrążeniePunkty

1

121

Maciej GŁADYSZ

TTSK K-TEAM Tarnów

Parolin Poland

10

8:22.035

49.616

9

2

137

Piotr CZAJA

Automobilklub Leszczyński

V-Kart Racing Team

10

8:25.783

49.715

8

2

3

175

Bartosz GRZYWACZ

Automobilklub Wielkopolski

ST Racing Maranello Polska

10

8:27.228

49.619

7

3

4

178

Franciszek LISZKA

TTSK K-TEAM Tarnów

Parolin Poland

10

8:28.130

49.583

8

4

5

177

Mikołaj KANIA

Automobilklub Wielkopolski

Elite Racing Development

10

8:28.741

49.766

5

5

6

133

Dawid MARCINOWSKI

Automobilklub Wielkopolski

DSR

10

8:29.054

49.592

8

6

7

147

Serafin DERŻYŃSKI

Automobilklub Leszczyński

V-Kart Racing Team

10

8:29.079

49.824

7

7

8

166

Aleksander JELEŃ

Automobilklub Wielkopolski

KRT Exprit Poland

10

8:29.144

49.944

9

8

9

154

Franciszek LASSOTA

Automobilklub "Rzemieślnik"

MK RACING TEAM

10

8:29.973

49.850

10

9

10

160

Mateusz PISZCZAKO

Automobilklub Wielkopolski

KRT Exprit Poland

10

8:30.931

49.672

7

10

11

119

Franciszek HAŁATNIK

Automobilklub Leszczyński

Jastrzębski Racing

10

8:32.049

50.002

6

11

12

145

Juliusz RYZIŃSKI

Automobilklub "Rzemieślnik"

ST Racing Maranello Polska

10

8:34.257

50.153

7

12

13

171

Eryk DRZAŁ

Automobilklub Wielkopolski

Birel Art Poland

10

8:34.713

49.901

8

13

14

199

Rafael GWIZDAK

TTSK K-TEAM Tarnów

10

8:35.092

50.303

7

14

15

146

Franciszek CZAPLA

Automobilklub Leszczyński

Parolin Poland

10

8:42.184

49.616

8

15

16

124

Antoni BAL

Automobilklub Radomski

AMO Racing

10

8:42.923

50.775

10

16

17

111

Nicole HILDEBRAŃSKA

Automobilklub Wielkopolski

DSR

10

8:52.773

52.404

9

17

WK

167

Jerzy GLAC

Automobilklub Wielkopolski

Elite Racing Development

10

8:28.271

49.580

7

20