https://wyniki.motoresults.pl/pl/2019/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Wyścigi
Wyścigi
Auto Slalom
VSR
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
125 Junior Max - Bieg kwalifikacyjny 1
2019 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
II Runda
-
Bydgoszcz
, 24 - 25 maja 2019
Piotr Mika
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #282 Patryk DONICA
2 - #255 Dawid MAŚLAKIEWICZ
3 - #279 Jan JÓŹWIAK
4 - #288 Igor DROŻYŃSKI
5 - #220 Gustaw WIŚNIEWSKI
6 - #205 Bartosz MARCINIAK
7 - #229 Oskar POMORSKI
8 - #246 Borys ROGALA
9 - #269 Tymofii HAWRYLETS
10 - #223 Jonathan MADDEN
11 - #244 Kacper SIEMIĄTKOWSKI
12 - #210 Alexander MIKOS
13 - #263 David AULEJTNER
14 - #268 Pavlo KOMAREVTSEV
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #282 Patryk DONICA
2 - #255 Dawid MAŚLAKIEWICZ
3 - #279 Jan JÓŹWIAK
4 - #288 Igor DROŻYŃSKI
6 - #205 Bartosz MARCINIAK
7 - #229 Oskar POMORSKI
8 - #246 Borys ROGALA
9 - #269 Tymofii HAWRYLETS
10 - #223 Jonathan MADDEN
11 - #244 Kacper SIEMIĄTKOWSKI
12 - #210 Alexander MIKOS
13 - #263 David AULEJTNER
14 - #268 Pavlo KOMAREVTSEV
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Patryk DONICA
1.660
13:32:43.370
1
49.357
74.2
51.017
13:33:32.727
+1.564
47.793
2
46.368
79.0
1:37.385
13:34:19.095
-0.279
46.647
3
46.363
79.0
2:23.748
13:35:05.458
+0.771
45.592
4
46.712
78.4
3:10.460
13:35:52.170
+1.196
45.516
5
46.201
79.2
3:56.661
13:36:38.371
+0.620
45.581
6
45.558
80.4
4:42.219
13:37:23.929
-0.681
46.239
7
45.441
80.6
5:27.660
13:38:09.370
+0.189
45.252
8
45.527
80.4
6:13.187
13:38:54.897
+0.174
45.353
9
45.326
80.8
6:58.513
13:39:40.223
+0.184
45.142
10
45.878
79.8
7:44.391
13:40:26.101
+0.491
45.387
11
45.334
80.8
8:29.725
13:41:11.435
+0.279
45.055
12
45.241
80.9
9:14.966
13:41:56.676
+0.186
45.055
13
45.233
80.9
10:00.199
13:42:41.909
+0.004
45.229
14
45.354
80.7
10:45.553
13:43:27.263
+0.501
44.853