https://wyniki.motoresults.pl/pl/2019/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Wyścigi
Wyścigi
Auto Slalom
VSR
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
125 Junior Max - Przedfinał
2019 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
II Runda
-
Bydgoszcz
, 24 - 25 maja 2019
Piotr Mika
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #220 Gustaw WIŚNIEWSKI
2 - #279 Jan JÓŹWIAK
3 - #288 Igor DROŻYŃSKI
4 - #229 Oskar POMORSKI
5 - #255 Dawid MAŚLAKIEWICZ
6 - #205 Bartosz MARCINIAK
7 - #269 Tymofii HAWRYLETS
8 - #223 Jonathan MADDEN
9 - #244 Kacper SIEMIĄTKOWSKI
10 - #246 Borys ROGALA
11 - #210 Alexander MIKOS
12 - #268 Pavlo KOMAREVTSEV
13 - #263 David AULEJTNER
WK - #282 Patryk DONICA
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #220 Gustaw WIŚNIEWSKI
2 - #279 Jan JÓŹWIAK
3 - #288 Igor DROŻYŃSKI
4 - #229 Oskar POMORSKI
5 - #255 Dawid MAŚLAKIEWICZ
6 - #205 Bartosz MARCINIAK
7 - #269 Tymofii HAWRYLETS
8 - #223 Jonathan MADDEN
10 - #246 Borys ROGALA
11 - #210 Alexander MIKOS
12 - #268 Pavlo KOMAREVTSEV
13 - #263 David AULEJTNER
WK - #282 Patryk DONICA
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Gustaw WIŚNIEWSKI
2.207
12:02:57.883
1
49.428
74.1
51.635
12:03:47.311
-0.607
50.035
2
47.105
77.7
1:38.740
12:04:34.416
+0.969
46.136
3
46.742
78.3
2:25.482
12:05:21.158
+1.180
45.562
4
46.304
79.1
3:11.786
12:06:07.462
+0.985
45.319
5
46.959
78.0
3:58.745
12:06:54.421
+1.554
45.405
6
47.253
77.5
4:45.998
12:07:41.674
+2.014
45.239
7
46.527
78.7
5:32.525
12:08:28.201
+1.375
45.152
8
46.067
79.5
6:18.592
12:09:14.268
+0.964
45.103
9
48.715
75.2
7:07.307
12:10:02.983
+3.468
45.247
10
45.838
79.9
7:53.145
12:10:48.821
+0.660
45.178
11
45.621
80.3
8:38.766
12:11:34.442
+0.591
45.030
12
46.124
79.4
9:24.890
12:12:20.566
+1.226
44.898
13
45.968
79.6
10:10.858
12:13:06.534
+1.128
44.840
14
46.451
78.8
10:57.309
12:13:52.985
+1.420
45.031
15
45.761
80.0
11:43.070
12:14:38.746
+0.755
45.006