125 Mini Max - Bieg kwalifikacyjny 2

2019 | Karting | ROTAX MAX CHALLENGE POLAND

IV Runda - Słomczyn, 20 - 21 lipca 2019
Michał Fijałkowski
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Poz.NrZawodnikKlubSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaNajlepszy czasNajlepsze okrążenieKaryPunkty

1

137

Piotr CZAJA

Automobilklub Leszczyński

V-Kart Racing Team

8

7:37.218

56.585

5

2

109

Karol KAMIŃSKI

Automobilklub "Rzemieślnik"

Wyrzykowski-Motorsport

8

7:37.299

56.716

3

2

3

151

Filip NIEWIADOMSKI

Automobilklub "Rzemieślnik"

KRK Racing

8

7:37.365

56.681

3

3

4

127

Oliwier KOBIELA

Automobilklub Ziemi Tyskiej

V-Kart Racing Team

8

7:39.411

56.741

3

4

5

101

Maksym BURCZENIK

Automobilklub Polski

Bambini Racing

8

7:40.809

56.899

7

5

6

145

Piotr BOROWCZYK

Automobilklub Śląski

Ernst Racing

8

7:41.184

56.846

8

6

7

112

Myhail CHORNYI

Ukraina

JR Racing

8

7:41.386

56.751

7

7

8

197

Kacper TUROBOYSKI

Automobilklub Leszczyński

Bambini Racing

8

7:41.651

56.290

8

8

9

162

Colin WAŻNY

Automobilklub Wschodni w Lublinie

Wyrzykowski-Motorsport

8

7:42.335

56.762

8

9

10

130

Wiktor KOŁODZIEJSKI

Automobilklub "Rzemieślnik"

ST Racing Maranello Polska

8

7:43.036

56.818

8

10

11

100

Mateusz RAJWA

Automobilklub Śląski

Korbela Racing

8

7:43.984

56.721

8

11

12

177

Maksymilian OBST

Automobilklub Wielkopolski

Bambini Racing

8

7:46.488

56.734

5

12

13

191

Mark PLISUK

Ukraina

JR Racing

8

7:47.961

56.911

5

13

14

113

Ażuolas JOTAUTAS

Automobilklub Morski

JR Racing

8

7:50.400

56.933

6

14

15

107

Rostislaw KOSTYNA

Automobilklub Wschodni w Lublinie

JR Racing

8

7:50.699

56.884

3

15

16

146

Juliusz RYZIŃSKI

Automobilklub "Rzemieślnik"

ST Racing Maranello Polska

8

7:50.839

57.118

5

16

17

178

Ignacy GOŁĘBIOWSKI

Automobilklub "Rzemieślnik"

MK RACING TEAM

8

7:50.851

56.937

5

17

18

124

Veronika SILKINA

Ukraina

JR Racing

8

7:52.378

57.632

5

18

19

166

Maksymilian ANGELARD

Automobilklub Polski

SUPERSONIC RACING

8

7:52.679

57.041

6

+ 5 sek kara

19

20

126

Jakub BARTKIEWICZ

Automobilklub Polski

SUPERSONIC RACING

8

7:55.809

57.117

6

+ 5 sek kara

20

21

118

Mika YEGOROV

Automobilklub Wielkopolski

MG Racing Team

6

5:51.358

57.246

6

21