MX Masters - Wyścig pierwszy

2019 | Motocross | Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu

VII Runda - Giżycko, 13 października 2019
Mieczysław Paukszto
Robert Pietrukaniec
Arkadiusz Zawisza
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorIlość okrążeńCzas ukończeniaNajlepszy czasNajlepsze okrążeniePunkty

1

88

Marcin KAWCZYŃSKI

MX Lipno

Husqvarna

FUNT RACING

11

20:38.399

1:49.590

4

50

2

996

Krzysztof DZIADKO

KM MX BANDA

Kawasaki

11

20:54.743

1:52.000

4

44

3

777

Marcin RYCZEK

WKM Więcbork

KTM

11

20:58.454

1:51.129

8

40

4

525

Zbigniew GILL-KWAŚNIEWSKI

KM Wisła Chełmno

Honda

11

21:01.039

1:48.883

5

38

5

96

Sergei VISHNEVSKI

Rosja

Honda

11

21:51.196

1:53.730

5

36

6

81

Wiesław WIŚNIEWSKI

KM Wisła Chełmno

Honda

11

22:24.149

2:00.086

2

35

7

118

Maciej BERDYSZ

Motoklub Olsztyn

KTM

10

20:34.110

1:59.449

2

34

8

11

Arkadiusz LESZEK

MX Lipno

Yamaha

10

20:47.973

2:01.422

7

33

9

100

Artur SIWIŃSKI

Klub Motorowy X RACING Lesznowola

10

20:58.094

2:02.594

2

32

10

17

Dariusz SZYMAŃSKI

KM MX BANDA

Honda

10

21:07.059

1:59.219

4

31

11

799

Jarosław DĄBROWSKI

Motoklub Olsztyn

KTM

10

21:17.934

2:02.598

2

30

12

83

Andrzej GOLEŃ

MSM Mrągowo

Yamaha

10

21:18.668

2:00.692

6

29

13

159

Walter STĘPIŃSKI

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

10

21:29.547

2:04.769

2

28

14

767

Jerzy WIŚNIOWSKI

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Suzuki

10

21:48.754

2:03.988

2

27

15

124

Rafał KAMIŃSKI

MOTO KLUB OSTRÓDA

KTM

10

22:19.293

2:10.304

2

26

16

45

Wiktor KUŹNIEWSKI

Moto Klub Lidzbark Warmiński

Kawasaki

9

20:42.586

2:07.989

4

25

17

189

Józef ODRAKIEWICZ

Motoklub Olsztyn

Suzuki

9

21:24.231

2:15.156

2

24

18

42

Błażej PODBIELSKI

KM Wisła Chełmno

Honda

9

22:29.473

2:17.930

3

23

19

532

Wojciech MROZEK

AMK Drwęca Ostróda

KTM

9

22:56.895

2:24.547

4

22

20

193

Mariusz SKORYNKO

Motoklub Olsztyn

Suzuki

8

21:51.575

2:34.684

8

21

21

312

Mariusz OGRODOWICZ

MX Lipno

Yamaha

4

10:25.461

2:18.969

2

20