https://wyniki.motoresults.pl/pl/2019/Motocross/MP
Live!
Sezon 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Wyścigi
Wyścigi
Auto Slalom
VSR
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Open - Wyścig drugi
2019 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
II Runda
-
Orneta
, 8 - 9 czerwca 2019
Marian Ciężkowski
Ireneusz Wiszniak
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #92 Toms MACUKS
2 - #831 Tomasz WYSOCKI
3 - #262 Łukasz LONKA
4 - #991 Szymon STASZKIEWICZ
5 - #501 Maciej WIĘCKOWSKI
6 - #7 Nil BUSSOT FERRER
7 - #21 Łukasz KĘDZIERSKI
8 - #833 Damian KOJS
9 - #26 Karol KĘDZIERSKI
10 - #996 Luis CARSTENS
11 - #108 Damian BYKOWSKI
12 - #22 Adrian MARCINIAK
13 - #226 Dawid KOSIŃSKI
14 - #243 Dominik BOLEWICZ
15 - #83 Dawid MROCZEK
16 - #17 Ruslan EFREMIAN
17 - #42 Łukasz BALIŃSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #92 Toms MACUKS
3 - #262 Łukasz LONKA
4 - #991 Szymon STASZKIEWICZ
5 - #501 Maciej WIĘCKOWSKI
6 - #7 Nil BUSSOT FERRER
7 - #21 Łukasz KĘDZIERSKI
8 - #833 Damian KOJS
9 - #26 Karol KĘDZIERSKI
10 - #996 Luis CARSTENS
11 - #108 Damian BYKOWSKI
12 - #22 Adrian MARCINIAK
13 - #226 Dawid KOSIŃSKI
14 - #243 Dominik BOLEWICZ
15 - #83 Dawid MROCZEK
16 - #17 Ruslan EFREMIAN
17 - #42 Łukasz BALIŃSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Toms MACUKS
16:55:00.379
1
1:38.066
17:00:37.463
2
1:36.594
59.6
3:14.660
17:02:14.057
-1.173
1:37.767
3
1:37.532
59.1
4:52.192
17:03:51.589
+0.157
1:37.375
4
1:37.966
58.8
6:30.158
17:05:29.555
-0.152
1:38.118
5
1:37.377
59.2
8:07.535
17:07:06.932
-0.224
1:37.601
6
1:39.410
57.9
9:46.945
17:08:46.342
+0.670
1:38.740
7
1:37.781
58.9
11:24.726
17:10:24.123
-0.692
1:38.473
8
1:39.101
58.1
13:03.827
17:12:03.224
-0.796
1:39.897
9
1:38.345
58.6
14:42.172
17:13:41.569
+0.621
1:37.724
10
1:40.405
57.4
16:22.577
17:15:21.974
+0.634
1:39.771
11
1:38.610
58.4
18:01.187
17:17:00.584
+0.723
1:37.887
12
1:40.424
57.4
19:41.611
17:18:41.008
+0.033
1:40.391
13
1:42.637
56.1
21:24.248
17:20:23.645
+3.198
1:39.439
14
1:39.545
57.9
23:03.793
17:22:03.190
-0.957
1:40.502
15
1:40.120
57.5
24:43.913
17:23:43.310
+1.381
1:38.739
16
1:38.735
58.3
26:22.648
17:25:22.045
-0.112
1:38.847
17
1:41.202
56.9
28:03.850
17:27:03.247
+0.934
1:40.268
18
1:45.649
54.5
29:49.499
17:28:48.896
+0.752
1:44.897