MX65 - Trening dowolny

2019 | Motocross | Mistrzostwa Polski

V Runda - Oborniki, 7 - 8 września 2019
Karol Knap
Kamil Kennemann
Grzegorz Ostrowski
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

621

Piotr KAJRYS

Gdański AutoMotoKlub

KTM

DUUST DIVERSE RACING

DUUST DIVERSE RACING I

8

1:50.966

4

2

238

Bartosz JAWORSKI

Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX

KTM

MAŃK TEAM

MAŃK TEAM

4

1:52.081

3

3

108

Filip SENIUK

Ostrowski Klub Motocrossowy

KTM

8

1:52.321

6

4

94

Mieszko POLNAR

MX Lipno

KTM

DUUST DIVERSE RACING

DUUST DIVERSE RACING II

8

1:52.875

7

5

151

Dawid ZAREMBA

KMX Kaszuby

KTM

DUUST DIVERSE RACING

DUUST DIVERSE RACING III

8

1:54.221

8

6

777

Kacper ANDRZEJEWSKI

WKM Wschowa

Yamaha

7

1:56.573

5

7

4

Olaf OLEK

KM Cross Lublin

KTM

KTMSKLEP.PL

KTMSKLEP.PL 1

8

1:57.455

8

8

229

Michał PSIUK

KM Cross Lublin

KTM

7

1:59.378

6

9

122

Eryk FARAŃSKI

WKM Wschowa

KTM

7

1:59.645

6

10

11

Wiktor PŁODZIK

KS LOBO RACING Przybyszowy

KTM

7

1:59.681

4

11

626

Maksymilian ONASZ

KMX Kaszuby

Cobra

8

1:59.727

6

12

759

Mark RUSETSKI

Białoruś

KTM

7

2:00.972

5

13

693

Maksymilian WOŁEK

WKM Więcbork

KTM

7

2:02.241

6

14

97

Szymon CHLUDZIŃSKI

AMK Grodków

Yamaha

7

2:03.732

4

15

25

Karol PANEJKO

KM Wisła Chełmno

Kawasaki

7

2:05.122

7

16

181

Aidas SKUDUTIS

Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX

Husqvarna

7

2:05.759

4

17

5

Arkadiusz WIĘCKO

Klub Sportowy LOBO RACING

KTM

7

2:08.430

5

18

511

Bartłomiej BANASZKIEWICZ

Klub Motorowy Stryków

KTM

7

2:13.164

6

19

16

Jakub GERA

Motoklub Oborniki

Husqvarna

7

2:14.996

7

20

309

Oskar JAŻDŻEWSKI

Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX

Kawasaki

7

2:15.862

7

21

21

Hubert BIŻEK

KM Cross Lublin

Husqvarna

6

2:17.683

6

22

18

Dmitrii TOMILOV

Rosja

Husqvarna

6

2:18.407

5

23

79

Wiktoria KUPCZYK

WKM Więcbork

KTM

KTMSKLEP.PL

7

2:19.479

3

24

128

Kewin JAŻDŻEWSKI

Człuchowski AutoMotoKlub POLTAREX

Kawasaki

7

2:19.837

5

25

100

Zuzanna KĄCIAK

Ostrowski Klub Motocrossowy

KTM

7

2:21.275

3

26

613

Kuba LEKSTON

Motoklub Oborniki

KTM

6

2:23.565

4

27

331

Bartosz SIEKAJ

Klub Sportowy Speed Star

Yamaha

Speed Star Yamaha

6

2:26.857

3

28

69

Szymon KORDALSKI

Moto Klub Lidzbark Warmiński

KTM

6

2:26.937

5

29

824

Kacper RATKO

ŁKM Łowicz

KTM

6

2:44.136

4