https://wyniki.motoresults.pl/pl/2019/Motocross/MSPD
Live!
Sezon 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Wyścigi
Wyścigi
Auto Slalom
VSR
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Masters - Wyścig drugi
2019 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
V Runda
-
Kowala
, 22 września 2019
Grzegorz Rybus
Robert Dudek
Andrzej Kotopka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #153 Tomasz DRÓŻDŻ
2 - #21 Janusz ŚPIEWOK
3 - #332 Andrzej SEREMET
4 - #207 Wiesław PIRÓG
5 - #44 Arkadiusz MIRECKI
6 - #700 Lesław OCZOŚ
7 - #801 Sebastian GRYGA
8 - #719 Grzegorz DZIEKAN
9 - #402 Grzegorz PALUCH
10 - #95 Rafał KARCZ
11 - #257 Radosław CHOWANIEC
12 - #299 Zbigniew KACZOR
13 - #273 Roman MIŁKOWSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #153 Tomasz DRÓŻDŻ
2 - #21 Janusz ŚPIEWOK
3 - #332 Andrzej SEREMET
4 - #207 Wiesław PIRÓG
5 - #44 Arkadiusz MIRECKI
6 - #700 Lesław OCZOŚ
7 - #801 Sebastian GRYGA
9 - #402 Grzegorz PALUCH
10 - #95 Rafał KARCZ
11 - #257 Radosław CHOWANIEC
12 - #299 Zbigniew KACZOR
13 - #273 Roman MIŁKOWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz DRÓŻDŻ
15:46:05.148
15:48:15.637
16.056
15:52:02.972
1
1:57.049
47.7
2:13.105
15:54:00.021
+4.105
1:52.944
2
1:52.667
49.5
4:05.772
15:55:52.688
+2.139
1:50.528
3
1:54.514
48.7
6:00.286
15:57:47.202
+6.288
1:48.226
4
1:57.957
47.3
7:58.243
15:59:45.159
+10.776
1:47.181
5
1:56.725
47.8
9:54.968
16:01:41.884
+9.654
1:47.071
6
1:53.519
49.2
11:48.487
16:03:35.403
+8.584
1:44.935
7
1:55.621
48.3
13:44.108
16:05:31.024
+7.442
1:48.179
8
1:56.257
48.0
15:40.365
16:07:27.281
+9.907
1:46.350
9
1:54.877
48.6
17:35.242
16:09:22.158
+6.347
1:48.530
10
1:56.088
48.1
19:31.330
16:11:18.246
+6.265
1:49.823
11
1:56.597
47.9
21:27.927
16:13:14.843
+7.749
1:48.848