https://wyniki.motoresults.pl/pl/2019/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Wyścigi
Wyścigi
Auto Slalom
VSR
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Junior - Wyścig drugi
2019 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
II Runda
-
Lemierzyce
, 13 - 14 kwietnia 2019
Robert Kramer
Leszek Kardasz
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #71 Mikołaj KOLAŃCZYK
2 - #102 Maciej PRZYBYSZ
3 - #468 Paweł ZARZECKI
4 - #747 Bernard STASIEWICZ
5 - #166 Fabian FEDYCZKOWSKI
6 - #105 Jakub KOTOŃSKI
7 - #111 Szymon KEMPIŃSKI
8 - #113 Norbert JENGLIK
9 - #16 Bartłomiej JURKIEWICZ
10 - #741 Mateusz KUBICZ
11 - #410 Jakub ŁOTOWSKI
12 - #555 Filip SULIK
13 - #444 Eryk NIEMCZYK
14 - #586 Hubert USARKIEWICZ
15 - #777 Bartosz STACHOWIAK
16 - #5 Jerzy DOMINIAK
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #71 Mikołaj KOLAŃCZYK
2 - #102 Maciej PRZYBYSZ
3 - #468 Paweł ZARZECKI
4 - #747 Bernard STASIEWICZ
5 - #166 Fabian FEDYCZKOWSKI
6 - #105 Jakub KOTOŃSKI
7 - #111 Szymon KEMPIŃSKI
8 - #113 Norbert JENGLIK
9 - #16 Bartłomiej JURKIEWICZ
10 - #741 Mateusz KUBICZ
11 - #410 Jakub ŁOTOWSKI
13 - #444 Eryk NIEMCZYK
14 - #586 Hubert USARKIEWICZ
15 - #777 Bartosz STACHOWIAK
16 - #5 Jerzy DOMINIAK
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mikołaj KOLAŃCZYK
15.658
15:41:27.962
1
2:14.513
41.5
2:30.171
15:43:42.475
+27.709
1:46.804
2
1:59.701
46.6
4:29.872
15:45:42.176
+11.925
1:47.776
3
2:02.720
45.5
6:32.592
15:47:44.896
+7.395
1:55.325
4
2:02.215
45.7
8:34.807
15:49:47.111
+18.333
1:43.882
5
2:08.082
43.6
10:42.889
15:51:55.193
+7.915
2:00.167
6
2:05.582
44.4
12:48.471
15:54:00.775
+19.019
1:46.563
7
2:04.058
45.0
14:52.529
15:56:04.833
+13.543
1:50.515
8
2:14.321
41.5
17:06.850
15:58:19.154
+25.999
1:48.322
9
2:07.929
43.6
19:14.779
16:00:27.083
+15.575
1:52.354
10
2:04.851
44.7
21:19.630
16:02:31.934
+8.007
1:56.844
11
2:07.799
43.7
23:27.429
16:04:39.733
+10.258
1:57.541