https://wyniki.motoresults.pl/pl/2019/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Wyścigi
Wyścigi
Auto Slalom
VSR
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Junior - Wyścig drugi
2019 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
IV Runda
-
Głogów
, 29 - 30 czerwca 2019
Wojciech Rencz
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #281 Damian AZMIN
2 - #202 Marcin BANDOSZ
3 - #71 Mikołaj KOLAŃCZYK
4 - #166 Fabian FEDYCZKOWSKI
5 - #468 Paweł ZARZECKI
6 - #105 Jakub KOTOŃSKI
7 - #741 Mateusz KUBICZ
8 - #16 Bartłomiej JURKIEWICZ
9 - #280 Karol MIKODA
10 - #111 Szymon KEMPIŃSKI
11 - #102 Maciej PRZYBYSZ
12 - #128 Bartosz MIKODA
13 - #193 Jakub KIEŁBASKA
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #281 Damian AZMIN
2 - #202 Marcin BANDOSZ
3 - #71 Mikołaj KOLAŃCZYK
4 - #166 Fabian FEDYCZKOWSKI
6 - #105 Jakub KOTOŃSKI
7 - #741 Mateusz KUBICZ
8 - #16 Bartłomiej JURKIEWICZ
9 - #280 Karol MIKODA
10 - #111 Szymon KEMPIŃSKI
11 - #102 Maciej PRZYBYSZ
12 - #128 Bartosz MIKODA
13 - #193 Jakub KIEŁBASKA
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Damian AZMIN
6.729
17:26:40.010
1
2:44.793
42.6
2:51.522
17:29:24.803
+24.567
2:20.226
2
2:33.706
45.7
5:25.228
17:31:58.509
+14.338
2:19.368
3
2:35.052
45.3
8:00.280
17:34:33.561
+15.028
2:20.024
4
2:35.701
45.1
10:35.981
17:37:09.262
+13.924
2:21.777
5
2:35.096
45.3
13:11.077
17:39:44.358
+14.283
2:20.813
6
2:34.520
45.4
15:45.597
17:42:18.878
+14.443
2:20.077
7
2:34.078
45.6
18:19.675
17:44:52.956
+13.788
2:20.290
8
2:35.437
45.2
20:55.112
17:47:28.393
+14.954
2:20.483
9
2:34.592
45.4
23:29.704
17:50:02.985
+14.328
2:20.264
10
2:38.139
44.4
26:07.843
17:52:41.124
+17.969
2:20.170