https://wyniki.motoresults.pl/pl/2019/PitBike/MOB
Live!
Sezon 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Wyścigi
Wyścigi
Auto Slalom
VSR
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
STOCK 150 JUNIOR - Wyścig pierwszy
2019 | PitBike
|
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
II Runda
-
Głażewo
, 23 czerwca 2019
Wiesław Szafrański
Łukasz Pawlikowski
Andrzej Kotopka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #22 Mateusz AFFELT
2 - #203 Kacper BŁASZAK
3 - #139 Bartosz LAMPARSKI
4 - #114 Patryk SZYMAŃSKI
5 - #209 Joachim WALCZAK
6 - #222 Michał DRYPA
7 - #458 Antoni PROWADZISZ
8 - #5 Szymon MAJKOWSKI
9 - #200 Igor POPŁAWSKI
10 - #100 Hubert SZANECKI
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #203 Kacper BŁASZAK
3 - #139 Bartosz LAMPARSKI
4 - #114 Patryk SZYMAŃSKI
5 - #209 Joachim WALCZAK
6 - #222 Michał DRYPA
7 - #458 Antoni PROWADZISZ
8 - #5 Szymon MAJKOWSKI
9 - #200 Igor POPŁAWSKI
10 - #100 Hubert SZANECKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
27.215
13:31:57.222
1
1:03.490
1:30.705
13:33:00.712
2
1:04.917
2:35.622
13:34:05.629
3
1:01.266
3:36.888
13:35:06.895
4
1:01.604
4:38.492
13:36:08.499
5
1:02.615
5:41.107
13:37:11.114
6
1:01.990
6:43.097
13:38:13.104
7
1:02.876
7:45.973
13:39:15.980
8
1:01.972
8:47.945
13:40:17.952
9
1:02.385
9:50.330
13:41:20.337
10
1:02.862
10:53.192
13:42:23.199
11
1:02.000
11:55.192
13:43:25.199
12
1:02.646
12:57.838
13:44:27.845
13
1:03.844
14:01.682
13:45:31.689
14
1:04.467
15:06.149
13:46:36.156
15
1:03.967
16:10.116
13:47:40.123