https://wyniki.motoresults.pl/pl/2019/PitBike/PP
Live!
Sezon 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Wyścigi
Wyścigi
Auto Slalom
VSR
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
STOCK 90 - Wyścig drugi
2019 | PitBike
|
Puchar Polski
IV Runda
-
Bydgoszcz
, 31 sierpnia 2019
Bartosz Zwolanowski
Łukasz Pawlikowski
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #993 Igor TESKE
2 - #96 Jakub STANKIEWICZ
3 - #489 Bartosz DEREK
4 - #552 Jeremiasz WOJCIECHOWSKI
5 - #270 Hubert GRABOWSKI
6 - #599 Bartosz BAMBECKI
7 - #56 Kornel FRYC
8 - #20 Stanisław BRYŁA
9 - #500 Michał BURZYŃSKI
10 - #110 Antonina ROGALSKA
11 - #247 Tomasz RACZEK
12 - #515 Zuzia LEWANDOWSKA
13 - #121 Maksymilian PAWEŁCZAK
14 - #529 Adrian KOZŁOWSKI
15 - #905 Mateusz KIJOWSKI
16 - #933 Patryk MARKWITZ
17 - #99 Liliana IRZYK
NU - #98 Maksymilian PALMOWSKI
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #96 Jakub STANKIEWICZ
3 - #489 Bartosz DEREK
4 - #552 Jeremiasz WOJCIECHOWSKI
5 - #270 Hubert GRABOWSKI
6 - #599 Bartosz BAMBECKI
7 - #56 Kornel FRYC
8 - #20 Stanisław BRYŁA
9 - #500 Michał BURZYŃSKI
10 - #110 Antonina ROGALSKA
11 - #247 Tomasz RACZEK
12 - #515 Zuzia LEWANDOWSKA
13 - #121 Maksymilian PAWEŁCZAK
14 - #529 Adrian KOZŁOWSKI
15 - #905 Mateusz KIJOWSKI
16 - #933 Patryk MARKWITZ
17 - #99 Liliana IRZYK
NU - #98 Maksymilian PALMOWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
15:37:50.119
1.260
15:40:38.987
1
1:00.759
60.3
1:02.019
15:41:39.746
2
58.441
62.6
2:00.460
15:42:38.187
3
58.809
62.3
2:59.269
15:43:36.996
4
58.510
62.6
3:57.779
15:44:35.506
5
58.337
62.8
4:56.116
15:45:33.843
6
59.146
61.9
5:55.262
15:46:32.989
7
59.607
61.4
6:54.869
15:47:32.596
8
58.809
62.3
7:53.678
15:48:31.405
9
59.851
61.2
8:53.529
15:49:31.256
10
58.690
62.4
9:52.219
15:50:29.946
11
1:00.438
60.6
10:52.657
15:51:30.384