SuperNational - Klasyfikacja indywidualna zawodów

2019 | Rallycross | OPONEO Mistrzostwa Polski

II Runda - Toruń, 28 kwietnia 2019
Michał Kukliński
Marek Magrowski
Miłosz Ostrowski
Poz.Nr

Kierowca

Zawodnik

Samochód

Klub

Biegi kwalifikacyjneKwalifikacje PółfinałyFinał Suma
I II III IV A B

1

201

Roman CASTORAL

OPEL Astra OPC

Czechy

50 #1

3:20.602

50 #1

3:19.807

50 #1

3:22.698

50 #1

3:22.085

16 #1

0 #1

5:33.645

-

8 #1

5:21.715

24

2

301

Rafał Berdys

OPONEO

Suzuki Swift S1600

AK Rzemieślnik

21 #23

3:49.205

38 #6

3:30.085

40 #4

3:26.437

42 #3

3:23.379

12 #5

0 #2

5:34.445

-

5 #2

5:23.560

17

3

214

Viktors Ellers

Honda Civic

Łotwa

37 #7

3:31.051

28 #16

3:34.595

28 #16

3:32.359

27 #17

3:35.368

3 #14

0 #4

5:37.994

-

4 #3

5:28.091

7

4

213

Janis Ikers

Renault Clio

Łotwa

32 #12

3:33.285

27 #17

3:36.316

38 #6

3:28.754

38 #6

3:28.705

10 #7

0 #3

5:36.349

-

3 #4

5:29.180

13

5

407

Daniel Krzysiak

PIT STOPS

BMW E36

AK Polski

33 #11

3:32.705

33 #11

3:32.466

37 #7

3:29.010

29 #15

3:32.573

7 #10

-

0 #1

5:35.738

2 #5

5:32.794

9

6

403

HALK

FlatOut Rallycross Team

BMW E36 RX

AK Rzemieślnik

30 #14

3:33.809

37 #7

3:30.088

34 #10

3:30.051

31 #13

3:31.434

9 #8

-

0 #2

5:41.079

1 #NU

10

7

404

Damian Litwinowicz

Honda Civic Type RX

AK Wielkopolski

42 #3

3:26.453

45 #2

3:22.028

42 #3

3:25.342

45 #2

3:22.340

15 #2

-

0 #3

5:42.713

-

15

8

405

Dawid STRUENSEE

BMW E46 M3

AK Bydgoski

45 #2

3:25.925

42 #3

3:24.111

45 #2

3:25.030

39 #5

3:26.969

14 #3

0 #5

5:41.031

-

-

14

9

222

Łukasz Tyszkiewicz

OPEL Astra OPC

AK Rzemieślnik

40 #4

3:28.769

40 #4

3:26.322

39 #5

3:27.244

34 #10

3:29.971

13 #4

-

0 #5

5:43.661

-

13

10

202

Jakub Iwanek

OPEL Astra OPC

SOS PZMot

28 #16

3:34.773

39 #5

3:29.954

36 #8

3:29.190

35 #9

3:29.780

11 #6

-

-

-

11

11

204

Michal JAKUB

Michal Marek

PEUGEOT 206

Czechy

35 #9

3:31.994

34 #10

3:32.430

33 #11

3:30.233

30 #14

3:31.681

8 #9

-

-

-

8

12

203

Michal TOMAS

Michal Marek

Peugeot 205

Czechy

26 #18

3:36.175

36 #8

3:30.448

29 #15

3:31.243

37 #7

3:29.021

6 #11

-

-

-

6

13

212

Uldis Valters

Ford Escort

Łotwa

31 #13

3:33.800

32 #12

3:33.243

32 #12

3:30.324

28 #16

3:34.395

5 #12

-

0 #6

5:45.061

-

5

14

402

Łukasz Zoll

PIT STOPS

Audi A1 RWD RX

AK Rzemieślnik

36 #8

3:31.225

31 #13

3:33.682

35 #9

3:29.491

21 #23

3:42.924

4 #13

-

-

-

4

15

408

Michał Kuna

BMW E36

AK Polski

29 #15

3:34.664

26 #18

3:36.457

31 #13

3:30.921

32 #12

3:30.923

2 #15

0 #6

5:41.888

-

-

2

16

233

Robert Dąbrowski

Honda Civic

AK Rzemieślnik

20 #24

4:02.140

30 #14

3:33.689

30 #14

3:30.989

33 #11

3:30.527

1 #16

-

0 #4

5:43.537

-

1

17

205

Tomasz Łoza

Honda Civic RX

AK Jurajski

34 #10

3:32.490

35 #9

3:31.503

20 #NU

24 #20

3:38.576

0 #17

-

-

-

18

306

Jakub Kowalczyk

PEUGEOT 106 Maxi

AK Rzemieślnik

39 #5

3:30.120

0 #NS

27 #17

3:32.791

40 #4

3:25.441

0 #18

-

-

-

19

299

Vladimir MARKO

Marko Motorsport

VW Polo

Słowacja

27 #17

3:35.938

29 #15

3:34.580

23 #21

3:38.363

25 #19

3:38.187

0 #19

-

-

-

20

411

Michał GENSTWA

DTK Racing Team Poland

Seat Ibiza Cupra

AK Nowomiejski

38 #6

3:30.687

21 #NU

24 #20

3:36.925

20 #24

3:50.330

0 #20

-

-

-

21

312

Krists Valters

Valters Uldis

Suzuki Ignis

Łotwa

25 #19

3:36.535

25 #19

3:36.722

26 #18

3:34.828

22 #22

3:40.912

0 #21

-

-

-

22

211

Robert MAZURKIEWICZ

Renault Clio Maxi

AK Kielecki

19 #NU

21 #NU

20 #NU

36 #8

3:29.438

0 #22

-

-

-

23

412

Wojciech TRALA

BMW E30

AK Rzemieślnik

24 #20

3:46.334

22 #22

3:53.153

25 #19

3:35.502

23 #21

3:39.550

0 #23

-

-

-

24

409

Michał KOTKOWSKI

BMW 320 SC

AK Królewski

22 #22

3:49.157

24 #20

3:42.696

22 #22

3:41.223

26 #18

3:35.597

0 #24

-

-

-

25

308

Richard FÖRSTER

Forster Richard

VW Polo

Austria

23 #21

3:47.893

23 #21

3:48.581

21 #23

3:48.256

19 #25

3:54.239

0 #25

-

-

-