https://wyniki.motoresults.pl/pl/2019/Wy%C5%9Bcigi/PP
Live!
Sezon 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Wyścigi
Wyścigi
Auto Slalom
VSR
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Sport 250 - Wyścig drugi
2019 | Wyścigi
|
Puchar Polski
VI Runda Classic
-
Bydgoszcz
, 14 września 2019
Roman Chodorowski
Bartosz Zwolanowski
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #29 Krzysztof DZIKOWSKI
2 - #7 Mateusz MOLIK
3 - #17 Marcin ZAPERTY
4 - #34 Łukasz WIECZOREK
5 - #335 Tomasz NOSAL
6 - #69 Łukasz TABOR
7 - #32 Jakub FARKOWSKI
8 - #5 Cezary IWANOWSKI
9 - #96 Piotr MIANOWSKI
10 - #26 Grzegorz KUMANEK
NK - #10 Filip KLEMBA
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #29 Krzysztof DZIKOWSKI
2 - #7 Mateusz MOLIK
3 - #17 Marcin ZAPERTY
4 - #34 Łukasz WIECZOREK
5 - #335 Tomasz NOSAL
6 - #69 Łukasz TABOR
8 - #5 Cezary IWANOWSKI
9 - #96 Piotr MIANOWSKI
10 - #26 Grzegorz KUMANEK
NK - #10 Filip KLEMBA
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Krzysztof DZIKOWSKI
16:02:26.151
3.362
16:04:20.159
1
58.900
62.2
1:02.262
16:05:19.059
+2.624
56.276
2
58.326
62.8
2:00.588
16:06:17.385
+4.889
53.437
3
57.491
63.7
2:58.079
16:07:14.876
+5.207
52.284
4
58.137
63.0
3:56.216
16:08:13.013
+5.539
52.598
5
58.064
63.1
4:54.280
16:09:11.077
+4.751
53.313
6
57.763
63.4
5:52.043
16:10:08.840
+5.062
52.701
7
57.109
64.1
6:49.152
16:11:05.949
+4.344
52.765
8
58.322
62.8
7:47.474
16:12:04.271
+5.228
53.094
9
57.100
64.1
8:44.574
16:13:01.371
+3.932
53.168
10
57.481
63.7
9:42.055
16:13:58.852
+4.542
52.939
11
58.267
62.8
10:40.322
16:14:57.119
+4.701
53.566
12
56.962
64.3
11:37.284
16:15:54.081
+3.553
53.409
13
57.988
63.1
12:35.272
16:16:52.069
+4.704
53.284