https://wyniki.motoresults.pl/pl/2019/Wy%C5%9Bcigi/PP
Live!
Sezon 2019
2019
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Warszawskiego
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Szczecińskiego
Mistrzostwa Okręgu Lubuskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
Time Attack
Duszan Team
PitBike
PitBike
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Bilet na RMC International Trophy 2019
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
OPONEO Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Litwy
Wyścigi
Wyścigi
Auto Slalom
VSR
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Sport 250 - Wyścig pierwszy
2019 | Wyścigi
|
Puchar Polski
VI Runda Classic
-
Bydgoszcz
, 14 września 2019
Roman Chodorowski
Bartosz Zwolanowski
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #29 Krzysztof DZIKOWSKI
2 - #335 Tomasz NOSAL
3 - #17 Marcin ZAPERTY
4 - #7 Mateusz MOLIK
5 - #34 Łukasz WIECZOREK
6 - #69 Łukasz TABOR
7 - #32 Jakub FARKOWSKI
8 - #5 Cezary IWANOWSKI
9 - #26 Grzegorz KUMANEK
10 - #96 Piotr MIANOWSKI
11 - #10 Filip KLEMBA
NK - #44 Łukasz MODLIŃSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #29 Krzysztof DZIKOWSKI
2 - #335 Tomasz NOSAL
3 - #17 Marcin ZAPERTY
4 - #7 Mateusz MOLIK
5 - #34 Łukasz WIECZOREK
6 - #69 Łukasz TABOR
7 - #32 Jakub FARKOWSKI
8 - #5 Cezary IWANOWSKI
9 - #26 Grzegorz KUMANEK
10 - #96 Piotr MIANOWSKI
NK - #44 Łukasz MODLIŃSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Krzysztof DZIKOWSKI
13:32:17.084
5.228
13:34:19.271
1
1:04.961
56.4
1:10.189
13:35:24.232
+9.294
55.667
2
1:03.887
57.3
2:14.076
13:36:28.119
+10.312
53.575
3
1:02.488
58.6
3:16.564
13:37:30.607
+9.425
53.063
4
1:03.286
57.9
4:19.850
13:38:33.893
+10.135
53.151
5
1:02.709
58.4
5:22.559
13:39:36.602
+9.171
53.538
6
1:04.164
57.1
6:26.723
13:40:40.766
+9.836
54.328
7
1:03.600
57.6
7:30.323
13:41:44.366
+10.142
53.458
8
1:02.567
58.5
8:32.890
13:42:46.933
+9.416
53.151
9
1:02.524
58.6
9:35.414
13:43:49.457
+8.581
53.943
10
1:04.136
57.1
10:39.550
13:44:53.593
+10.832
53.304
11
1:03.611
57.6
11:43.161
13:45:57.204
+10.232
53.379
12
1:04.726
56.6
12:47.887
13:47:01.930
+11.101
53.625