https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2020 | Cross Country
|
Puchar Polski
V i VI Runda
-
Ostróda
, 10 - 11 października 2020
Tadeusz Ulenberg
Patryk Mikołajczyk
Łukasz Łysiak
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #609 Kacper DĘBIEC
2 - #510 Maksymilian CIOSEK
3 - #115 Sebastian BRUZDA
4 - #656 Szymon ŚMIGAJ
5 - #216 Mateusz LEŚNIEWSKI
6 - #420 Bartosz ŚLIWIŃSKI
7 - #76 Łukasz CIUPA
8 - #407 Kamil BINIEK
9 - #346 Mikołaj KOWALCZYK
10 - #446 Jakub STĘPIEŃ
11 - #145 Mateusz GAWLIK
12 - #150 Marcin SZAFIRSKI
NU - #105 Krzysztof KOZAK
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #609 Kacper DĘBIEC
2 - #510 Maksymilian CIOSEK
3 - #115 Sebastian BRUZDA
4 - #656 Szymon ŚMIGAJ
5 - #216 Mateusz LEŚNIEWSKI
7 - #76 Łukasz CIUPA
8 - #407 Kamil BINIEK
9 - #346 Mikołaj KOWALCZYK
10 - #446 Jakub STĘPIEŃ
11 - #145 Mateusz GAWLIK
12 - #150 Marcin SZAFIRSKI
NU - #105 Krzysztof KOZAK
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kacper DĘBIEC
4:20.462
12:51:52.618
1
12:39.887
33.2
17:00.349
13:04:32.505
+1:11.867
11:28.020
2
12:57.254
32.4
29:57.603
13:17:29.759
+1:29.786
11:27.468
3
12:57.925
32.4
42:55.528
13:30:27.684
+1:11.804
11:46.121
4
13:46.762
30.5
56:42.290
13:44:14.446
+1:17.094
12:29.668
5
12:30.039
33.6
1:09:12.329
13:56:44.485
+1:01.898
11:28.141
6
12:58.367
32.4
1:22:10.696
14:09:42.852
+1:30.304
11:28.063
7
12:59.641
32.3
1:35:10.337
14:22:42.493
+1:25.708
11:33.933