https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Enduro/MP
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2020 | Enduro
|
Mistrzostwa Polski
V i VI Runda
-
Chełmno
, 24 - 25 października 2020
Wojciech Rencz
Władysław Knap
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wybierz zawodnika
1 - #537 Konrad DĄBROWSKI
2 - #201 Kacper BAKLARZ
3 - #22 Dawid BABICZ
4 - #714 Patryk KULESZO
5 - #275 Dawid DOMAŃSKI
6 - #428 Piotr BIERNAT
7 - #14 Filip KANIA
NU - #394 Patryk ROKITA
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #201 Kacper BAKLARZ
3 - #22 Dawid BABICZ
4 - #714 Patryk KULESZO
5 - #275 Dawid DOMAŃSKI
6 - #428 Piotr BIERNAT
7 - #14 Filip KANIA
NU - #394 Patryk ROKITA
Punkt
Czas
Godzina
START
12:04:07.520
PKC1
12:49:06.160
ST3
4:13.340
12:55:48.070
ST4
5:03.270
13:06:54.260
PKC2
13:34:06.390
ST5
3:59.260
13:38:37.390
ST6
4:52.140
13:51:22.170
PKC3
14:19:05.860
ST7
3:57.080
14:23:49.820
ST8
4:40.490
14:36:12.840
PKC4
15:04:05.980
ST9
3:50.870
15:08:50.750
ST10
4:38.770
15:20:35.760
PKC5
15:49:06.290
ST11
3:48.490
15:53:36.810
ST12
4:34.780
16:05:24.510
FINISH
16:11:39.740