https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Karting/Inne
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini Max - Trening oficjalny I
2020 | Karting
|
Pozostałe
Memoriał IM. HENRYKA ŚRÓDECKIEGO ROTAX MAX CHALLENGE POLAND BONUS CUP
-
Poznań
, 13 - 14 czerwca 2020
Lechosław Dudka
Andrzej Harasimowicz
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #156 Antoni KSIĄŻEK
2 - #110 Antoni DEREBECKI
3 - #197 Kacper TUROBOYSKI
4 - #152 Łukasz GRABOWSKI
5 - #109 Karol KAMIŃSKI
6 - #118 Mika YEGOROV
7 - #103 Jan MEISSNER
8 - #127 Oliwier KOBIELA
9 - #167 Maksymilian LUPA
10 - #101 Adam SYDOR
11 - #162 Colin WAŻNY
12 - #111 Alan KLUZA
13 - #157 Yaroslav NELHA
14 - #144 Bruno TOMANN
15 - #186 Yicheng QU
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #156 Antoni KSIĄŻEK
2 - #110 Antoni DEREBECKI
3 - #197 Kacper TUROBOYSKI
4 - #152 Łukasz GRABOWSKI
5 - #109 Karol KAMIŃSKI
7 - #103 Jan MEISSNER
8 - #127 Oliwier KOBIELA
9 - #167 Maksymilian LUPA
10 - #101 Adam SYDOR
11 - #162 Colin WAŻNY
12 - #111 Alan KLUZA
13 - #157 Yaroslav NELHA
14 - #144 Bruno TOMANN
15 - #186 Yicheng QU
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Antoni KSIĄŻEK
45.362
10:56:01.616
1
56.618
95.9
1:41.980
10:56:58.234
+0.242
56.376
2
56.549
96.1
2:38.529
10:57:54.783
+0.307
56.242
3
56.792
95.7
3:35.321
10:58:51.575
+0.491
56.301
4
57.007
95.3
4:32.328
10:59:48.582
+0.242
56.765
5
56.693
95.8
5:29.021
11:00:45.275
-0.008
56.701
6
57.243
94.9
6:26.264
11:01:42.518
-0.451
57.694
7
56.849
95.6
7:23.113
11:02:39.367
+0.335
56.514
8
57.164
95.0
8:20.277
11:03:36.531
+0.162
57.002