https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Karting/KMP
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
DD2 Max - Wyścig pierwszy
2020 | Karting
|
Kartingowe Mistrzostwa Polski
III Runda
-
Poznań
, 14 - 16 sierpnia 2020
Bartosz Czarkowski
Tomasz Kędziora
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #444 Kacper SIEMIĄTKOWSKI
2 - #455 Dawid MAŚLAKIEWICZ
3 - #561 Sławomir MURAŃSKI
4 - #425 Mariusz NOWICKI
5 - #483 Sebastian JANCZEWSKI
6 - #491 Sebastian WIEJA
7 - #546 Tomasz WILCZYŃSKI
8 - #452 Stig RIGHULT
9 - #401 Jan FROST
10 - #588 Marek KUKLIŃSKI
11 - #577 Daniel ZAJĄC
12 - #560 Marek ZBIGNIEW
13 - #596 Sławomir WESOŁOWSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #444 Kacper SIEMIĄTKOWSKI
2 - #455 Dawid MAŚLAKIEWICZ
3 - #561 Sławomir MURAŃSKI
4 - #425 Mariusz NOWICKI
5 - #483 Sebastian JANCZEWSKI
7 - #546 Tomasz WILCZYŃSKI
8 - #452 Stig RIGHULT
9 - #401 Jan FROST
10 - #588 Marek KUKLIŃSKI
11 - #577 Daniel ZAJĄC
12 - #560 Marek ZBIGNIEW
13 - #596 Sławomir WESOŁOWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kacper SIEMIĄTKOWSKI
1.967
12:20:11.125
1
54.347
100.0
56.314
12:21:05.472
+1.469
52.878
2
52.971
102.6
1:49.285
12:21:58.443
+1.325
51.646
3
51.946
104.6
2:41.231
12:22:50.389
+0.523
51.423
4
51.904
104.7
3:33.135
12:23:42.293
+0.103
51.801
5
51.844
104.8
4:24.979
12:24:34.137
+0.493
51.351
6
51.552
105.4
5:16.531
12:25:25.689
+0.023
51.529
7
51.422
105.6
6:07.953
12:26:17.111
+0.085
51.337
8
51.483
105.5
6:59.436
12:27:08.594
+0.325
51.158
9
51.543
105.4
7:50.979
12:28:00.137
+0.670
50.873
10
51.386
105.7
8:42.365
12:28:51.523
+0.494
50.892
11
51.792
104.9
9:34.157
12:29:43.315
+0.939
50.853
12
51.292
105.9
10:25.449
12:30:34.607
+0.405
50.887
13
51.681
105.1
11:17.130
12:31:26.288
+0.755
50.926