https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Karting/ROK
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig czwarty
2020 | Karting
|
ROK CUP POLAND
II Runda
-
Zielona Góra
, 8 - 9 sierpnia 2020
Piotr Mika
Rafał Filipiak
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #604 Iwo BESZTERDA
2 - #654 Franciszek LASSOTA
3 - #679 Marcel KASPRZYCKI
4 - #644 Maksymilian RAFALIK
5 - #623 Marek PIÓRKOWSKI
6 - #697 Kacper TUROBOYSKI
7 - #699 Rafał PAPROTA
8 - #656 Oliwier KOBIELA
9 - #621 Dawid SZYMAŃSKI
10 - #672 Klara KOWALCZYK
11 - #641 Alan KLUZA
12 - #613 Vanessa POECKH
13 - #626 Xavier PODGÓRSKI
14 - #677 Mikołaj KANIA
15 - #655 Kacper BONDER
16 - #695 Miłosz SMUK
17 - #676 Aleksander HORODYŃSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #604 Iwo BESZTERDA
2 - #654 Franciszek LASSOTA
4 - #644 Maksymilian RAFALIK
5 - #623 Marek PIÓRKOWSKI
6 - #697 Kacper TUROBOYSKI
7 - #699 Rafał PAPROTA
8 - #656 Oliwier KOBIELA
9 - #621 Dawid SZYMAŃSKI
10 - #672 Klara KOWALCZYK
11 - #641 Alan KLUZA
12 - #613 Vanessa POECKH
13 - #626 Xavier PODGÓRSKI
14 - #677 Mikołaj KANIA
15 - #655 Kacper BONDER
16 - #695 Miłosz SMUK
17 - #676 Aleksander HORODYŃSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Iwo BESZTERDA
1.637
13:00:17.978
1
49.691
75.5
51.328
13:01:07.669
+0.015
49.676
2
49.028
76.5
1:40.356
13:01:56.697
+0.266
48.762
3
48.783
76.9
2:29.139
13:02:45.480
+0.043
48.740
4
48.543
77.3
3:17.682
13:03:34.023
-0.111
48.654
5
48.436
77.4
4:06.118
13:04:22.459
-0.054
48.490
6
48.401
77.5
4:54.519
13:05:10.860
+0.016
48.385
7
48.341
77.6
5:42.860
13:05:59.201
-0.205
48.546
7
48.805
76.9
13:06:48.006
-0.257
49.062
7
4:51.825
12.9
13:11:39.831
-8.262
5:00.087
7
4:52.754
12.8
13:16:32.585
+8.401
4:44.353
8
50.236
74.7
7:03.277
13:17:22.821
+0.411
49.825
9
48.832
76.8
7:52.109
13:18:11.653
+0.082
48.750
10
48.969
76.6
8:41.078
13:19:00.622
-0.262
49.231