https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Karting/ROK
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior ROK GP - Wyścig pierwszy
2020 | Karting
|
ROK CUP POLAND
III Runda
-
Toruń
, 29 - 30 sierpnia 2020
Sebastian Kołakowski
Marcin Kuźmiński
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #176 Bartłomiej PIEKUTOWSKI
2 - #175 Bartosz GRZYWACZ
3 - #146 Franciszek CZAPLA
4 - #123 Kinga WÓJCIK
5 - #171 Adam PISZCZAKO
6 - #119 Franciszek HAŁATNIK
7 - #114 Dawid MARCINOWSKI
8 - #124 Gabriela SKROBACZ
9 - #177 Antoni BAL
10 - #160 Mateusz PISZCZAKO
11 - #180 Aleks GRZEGRZÓŁKA
12 - #186 Aleksander WÓJCICKI
13 - #112 Dawid ŻYDLEWSKI
14 - #120 Gustaw WIŚNIEWSKI
WK - #167 Jerzy GLAC
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #176 Bartłomiej PIEKUTOWSKI
2 - #175 Bartosz GRZYWACZ
3 - #146 Franciszek CZAPLA
4 - #123 Kinga WÓJCIK
5 - #171 Adam PISZCZAKO
6 - #119 Franciszek HAŁATNIK
7 - #114 Dawid MARCINOWSKI
8 - #124 Gabriela SKROBACZ
9 - #177 Antoni BAL
11 - #180 Aleks GRZEGRZÓŁKA
12 - #186 Aleksander WÓJCICKI
13 - #112 Dawid ŻYDLEWSKI
14 - #120 Gustaw WIŚNIEWSKI
WK - #167 Jerzy GLAC
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Bartłomiej PIEKUTOWSKI
2.432
12:38:05.110
1
54.463
68.5
56.895
12:38:59.573
+2.046
52.417
2
51.847
72.0
1:48.742
12:39:51.420
+0.504
51.343
3
52.028
71.8
2:40.770
12:40:43.448
+1.180
50.848
4
51.104
73.1
3:31.874
12:41:34.552
+0.011
51.093
5
51.210
72.9
4:23.084
12:42:25.762
+0.099
51.111
6
54.283
68.8
5:17.367
12:43:20.045
+3.639
50.644
7
52.723
70.8
6:10.090
12:44:12.768
+1.396
51.327
8
52.260
71.4
7:02.350
12:45:05.028
+1.397
50.863
9
51.782
72.1
7:54.132
12:45:56.810
+0.713
51.069
10
51.658
72.3
8:45.790
12:46:48.468
+0.885
50.773
11
51.549
72.4
9:37.339
12:47:40.017
+0.843
50.706
12
51.652
72.3
10:28.991
12:48:31.669
+0.849
50.803
13
51.678
72.2
11:20.669
12:49:23.347
+0.822
50.856