https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Micro Max - Wyścig czwarty
2020 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
I Runda
-
Toruń
, 12 - 13 września 2020
Michał Fijałkowski
Marek Chmielewski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #71 Franciszek BELUSIAK
2 - #11 Antoni KOSIBA
3 - #85 Franciszek SULIMA
4 - #59 Aleksander ROGOWSKI
5 - #45 Wiktor STALMACH
6 - #58 Adam PROFICZ
7 - #44 Antoni OCIEPA
8 - #21 Dawid SZYMAŃSKI
9 - #77 Amelia WYSZOMIRSKA
10 - #46 Adrian RÓG
11 - #22 Julia ANGELARD
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #71 Franciszek BELUSIAK
2 - #11 Antoni KOSIBA
3 - #85 Franciszek SULIMA
5 - #45 Wiktor STALMACH
6 - #58 Adam PROFICZ
7 - #44 Antoni OCIEPA
8 - #21 Dawid SZYMAŃSKI
9 - #77 Amelia WYSZOMIRSKA
10 - #46 Adrian RÓG
11 - #22 Julia ANGELARD
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Franciszek BELUSIAK
2.525
13:25:30.280
1
56.675
65.9
59.200
13:26:26.955
+0.804
55.871
2
55.818
66.9
1:55.018
13:27:22.773
+0.145
55.673
3
55.369
67.4
2:50.387
13:28:18.142
+0.039
55.330
4
56.075
66.6
3:46.462
13:29:14.217
+0.793
55.282
5
55.303
67.5
4:41.765
13:30:09.520
+0.242
55.061
6
55.745
67.0
5:37.510
13:31:05.265
+0.415
55.330
7
54.958
67.9
6:32.468
13:32:00.223
+0.013
54.945
8
54.854
68.1
7:27.322
13:32:55.077
-0.095
54.949
9
55.007
67.9
8:22.329
13:33:50.084
+0.254
54.753
10
55.387
67.4
9:17.716
13:34:45.471
-0.878
56.265