https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Karting/WSDiM
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini ROK - Wyścig czwarty
2020 | Karting
|
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
I Runda
-
Słomczyn
, 3 - 5 lipca 2020
Piotr Mika
Sebastian Kołakowski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #604 Iwo BESZTERDA
2 - #679 Marcel KASPRZYCKI
3 - #677 Mikołaj KANIA
4 - #647 Serafin DERŻYŃSKI
5 - #623 Marek PIÓRKOWSKI
6 - #697 Kacper TUROBOYSKI
7 - #654 Franciszek LASSOTA
8 - #660 Mateusz PISZCZAKO
9 - #611 Antoni KOSIBA
10 - #666 Aleksander JELEŃ
11 - #670 David BABRAJ
12 - #672 Klara KOWALCZYK
13 - #631 Marcin FICE
14 - #601 Leon LENARTOWICZ
15 - #644 Maksymilian RAFALIK
16 - #613 Vanessa POECKH
17 - #646 Antoni MAKUCH
18 - #606 Marek ŁAGAN
19 - #655 Kacper BONDER
20 - #695 Miłosz SMUK
21 - #616 Ziemowit WERRA
22 - #626 Xavier PODGÓRSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #604 Iwo BESZTERDA
2 - #679 Marcel KASPRZYCKI
3 - #677 Mikołaj KANIA
4 - #647 Serafin DERŻYŃSKI
5 - #623 Marek PIÓRKOWSKI
6 - #697 Kacper TUROBOYSKI
7 - #654 Franciszek LASSOTA
8 - #660 Mateusz PISZCZAKO
9 - #611 Antoni KOSIBA
10 - #666 Aleksander JELEŃ
11 - #670 David BABRAJ
12 - #672 Klara KOWALCZYK
13 - #631 Marcin FICE
14 - #601 Leon LENARTOWICZ
15 - #644 Maksymilian RAFALIK
16 - #613 Vanessa POECKH
17 - #646 Antoni MAKUCH
18 - #606 Marek ŁAGAN
19 - #655 Kacper BONDER
21 - #616 Ziemowit WERRA
22 - #626 Xavier PODGÓRSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Iwo BESZTERDA
3.330
14:01:27.367
1
1:03.065
69.0
1:06.395
14:02:30.432
+3.250
59.815
2
59.925
72.6
2:06.320
14:03:30.357
+1.838
58.087
3
1:00.229
72.2
3:06.549
14:04:30.586
+1.476
58.753
4
1:00.258
72.2
4:06.807
14:05:30.844
+2.576
57.682
5
1:00.368
72.0
5:07.175
14:06:31.212
+2.757
57.611
6
1:00.387
72.0
6:07.562
14:07:31.599
+2.994
57.393
7
1:00.550
71.8
7:08.112
14:08:32.149
+2.897
57.653
8
1:01.252
71.0
8:09.364
14:09:33.401
+3.732
57.520
9
1:01.247
71.0
9:10.611
14:10:34.648
+3.808
57.439
10
1:00.584
71.8
10:11.195
14:11:35.232
+3.120
57.464
11
1:00.933
71.4
11:12.128
14:12:36.165
+3.606
57.327