https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Karting/WSDiM
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Mini Max - Regulacja gaźników 2
2020 | Karting
|
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
II Runda
-
Bydgoszcz
, 23 - 25 lipca 2020
Piotr Mika
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #107 Rostislaw KOSTYNA
2 - #156 Antoni KSIĄŻEK
3 - #188 Juliusz OCIEPA
4 - #127 Oliwier KOBIELA
5 - #119 Tomasz IBSEN
6 - #100 Mateusz RAJWA
7 - #197 Kacper TUROBOYSKI
8 - #103 Jan MEISSNER
9 - #110 Antoni DEREBECKI
10 - #152 Łukasz GRABOWSKI
11 - #118 Mika YEGOROV
12 - #146 Igor KUCZYŃSKI
13 - #167 Maksymilian LUPA
14 - #186 Yicheng QU
15 - #112 Myhail CHORNYI
16 - #144 Bruno TOMANN
17 - #193 Wiktor DUDEK
18 - #155 Wiktoria KULESZA
19 - #176 Oskar CHMIEL
20 - #163 Dominik KNOPIK
21 - #101 Adam SYDOR
22 - #199 Marcin MARMAJEWSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #107 Rostislaw KOSTYNA
2 - #156 Antoni KSIĄŻEK
3 - #188 Juliusz OCIEPA
4 - #127 Oliwier KOBIELA
6 - #100 Mateusz RAJWA
7 - #197 Kacper TUROBOYSKI
8 - #103 Jan MEISSNER
9 - #110 Antoni DEREBECKI
10 - #152 Łukasz GRABOWSKI
11 - #118 Mika YEGOROV
12 - #146 Igor KUCZYŃSKI
13 - #167 Maksymilian LUPA
14 - #186 Yicheng QU
15 - #112 Myhail CHORNYI
16 - #144 Bruno TOMANN
17 - #193 Wiktor DUDEK
18 - #155 Wiktoria KULESZA
19 - #176 Oskar CHMIEL
20 - #163 Dominik KNOPIK
21 - #101 Adam SYDOR
22 - #199 Marcin MARMAJEWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Rostislaw KOSTYNA
13.812
10:01:21.589
1
50.345
72.7
1:04.157
10:02:11.934
+0.192
50.153
2
48.614
75.3
1:52.771
10:03:00.548
-0.306
48.920
3
48.554
75.4
2:41.325
10:03:49.102
+0.111
48.443
4
48.412
75.6
3:29.737
10:04:37.514
+0.278
48.134
5
48.210
75.9
4:17.947
10:05:25.724
-0.318
48.528
6
48.242
75.9
5:06.189
10:06:13.966
-0.157
48.399
7
48.516
75.5
5:54.705
10:07:02.482
+0.403
48.113
8
48.258
75.9
6:42.963
10:07:50.740
+0.195
48.063
9
48.319
75.8
7:31.282
10:08:39.059
+0.147
48.172
10
48.426
75.6
8:19.708
10:09:27.485
+0.136
48.290