MX Masters - Wyścig drugi

2020 | Motocross | Mistrzostwa Polski

III Runda - Gdańsk, 12 - 13 września 2020
Waldemar Łykowski
Grzegorz Brasel
Aldona Rudnicka
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaNajlepszy czasNajlepsze okrążeniePunkty

1

131

Maciej ZDUNEK

CAMK Człuchów

Honda

POLTAREX

POLTAREX TEAM

11

20:16.142

1:47.808

7

25

2

4

Paweł WIZGIER

ŁKM Łowicz

Yamaha

Bros Racing

BROS Racing I

11

20:35.350

1:50.578

3

22

3

94

Grzegorz JANKOWIAK

WKM Wschowa

KTM

11

21:11.338

1:52.412

11

20

4

777

Marcin RYCZEK

WKM Więcbork

KTM

11

21:12.854

1:54.902

10

18

5

122

Radosław MATUSZCZAK

MKS Nekla

KTM

11

21:48.768

1:56.963

3

16

6

332

Andrzej SEREMET

AMK Grodków

KTM

11

21:50.104

1:56.020

7

15

7

195

Oleksandr KOROLOV

MX Lipno

Yamaha

11

22:00.699

1:57.726

4

14

8

88

Marcin KAWCZYŃSKI

MX Lipno

Husqvarna

FUNT RACING

11

22:05.536

1:58.462

3

13

9

2

Andrzej SZALBIERZ

MKS Nekla

KTM

10

20:24.086

1:58.787

8

12

10

21

Janusz ŚPIEWOK

MTR Osielec

KTM

10

20:26.128

2:00.554

8

11

11

11

Arkadiusz LESZEK

MX Lipno

Yamaha

10

20:43.873

2:00.450

9

10

12

51

Marek KRECZETOWSKI

WKM Wschowa

Yamaha

10

20:45.477

2:01.422

10

9

13

39

Piotr KRÓL

CAMK Człuchów

Cobra

10

20:50.317

2:03.370

3

8

14

159

Walter STĘPIŃSKI

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

10

20:50.568

2:03.113

8

7

15

70

Mariusz BUKOWSKI

CAMK Człuchów

Honda

10

21:07.047

2:03.971

6

6

16

719

Grzegorz DZIEKAN

AMK Grodków

KTM

10

21:22.431

2:05.814

3

5

17

133

Leszek STACHOWIAK

MKS Nekla

KTM

10

21:35.154

2:07.180

8

4

18

19

Marek JONIEC

AMK Gliwice

KTM

10

21:36.009

2:07.073

10

3

19

78

Marek ŚNIEG

WKM Więcbork

Kawasaki

10

21:58.630

2:07.949

10

2

20

402

Grzegorz PALUCH

KS LOBO RACING Celestynów

Yamaha

10

22:03.803

2:08.934

10

1

21

222

Bogusław CZERNIEJ

CAMK Człuchów

Honda

10

22:10.175

2:07.661

9

22

266

Piotr ŚMIGIEL

GAMK Gdańsk

Yamaha

10

22:22.174

2:11.198

4

23

144

Piotr HUSAR

AK Głogów

KTM

9

20:18.987

2:13.036

7

24

101

Dariusz KOŁODZIEJAK

CAMK Człuchów

KTM

9

20:38.313

2:13.423

5

25

31

Piotr KONKOL

CAMK Człuchów

Yamaha

5

11:48.853

2:17.369

2