MX Masters - Wyścig pierwszy

2020 | Motocross | Mistrzostwa Polski

III Runda - Gdańsk, 12 - 13 września 2020
Waldemar Łykowski
Grzegorz Brasel
Aldona Rudnicka
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaNajlepszy czasNajlepsze okrążeniePunkty

1

131

Maciej ZDUNEK

CAMK Człuchów

Honda

POLTAREX

POLTAREX TEAM

11

19:31.199

1:44.870

2

25

2

4

Paweł WIZGIER

ŁKM Łowicz

Yamaha

Bros Racing

BROS Racing I

11

20:14.506

1:47.488

2

22

3

94

Grzegorz JANKOWIAK

WKM Wschowa

KTM

11

20:42.445

1:50.885

11

20

4

777

Marcin RYCZEK

WKM Więcbork

KTM

11

20:42.582

1:50.851

8

18

5

195

Oleksandr KOROLOV

MX Lipno

Yamaha

11

21:05.634

1:53.309

11

16

6

122

Radosław MATUSZCZAK

MKS Nekla

KTM

11

21:06.132

1:52.599

10

15

7

88

Marcin KAWCZYŃSKI

MX Lipno

Husqvarna

FUNT RACING

11

21:21.736

1:55.128

8

14

8

2

Andrzej SZALBIERZ

MKS Nekla

KTM

10

19:37.135

1:54.872

5

13

9

51

Marek KRECZETOWSKI

WKM Wschowa

Yamaha

10

19:40.196

1:56.329

8

12

10

21

Janusz ŚPIEWOK

MTR Osielec

KTM

10

19:44.222

1:56.897

6

11

11

332

Andrzej SEREMET

AMK Grodków

KTM

10

20:04.211

1:55.354

7

10

12

11

Arkadiusz LESZEK

MX Lipno

Yamaha

10

20:06.486

1:57.603

4

9

13

70

Mariusz BUKOWSKI

CAMK Człuchów

Honda

10

20:08.458

1:59.303

4

8

14

159

Walter STĘPIŃSKI

LKS Jastrząb Lipno

Suzuki

10

20:09.855

2:00.249

2

7

15

719

Grzegorz DZIEKAN

AMK Grodków

KTM

10

20:25.731

2:00.212

4

6

16

19

Marek JONIEC

AMK Gliwice

KTM

10

20:26.379

2:00.546

10

5

17

402

Grzegorz PALUCH

KS LOBO RACING Celestynów

Yamaha

10

20:55.231

2:02.105

9

4

18

39

Piotr KRÓL

CAMK Człuchów

Cobra

10

21:02.042

2:01.030

3

3

19

133

Leszek STACHOWIAK

MKS Nekla

KTM

10

21:04.158

2:04.172

10

2

20

222

Bogusław CZERNIEJ

CAMK Człuchów

Honda

10

21:05.192

2:03.973

8

1

21

144

Piotr HUSAR

AK Głogów

KTM

10

21:25.127

2:05.034

3

22

78

Marek ŚNIEG

WKM Więcbork

Kawasaki

9

19:31.944

2:08.016

5

23

266

Piotr ŚMIGIEL

GAMK Gdańsk

Yamaha

9

19:33.316

2:07.999

6

24

31

Piotr KONKOL

CAMK Człuchów

Yamaha

9

20:15.829

2:08.170

2

25

101

Dariusz KOŁODZIEJAK

CAMK Człuchów

KTM

9

21:12.272

2:11.213

2