https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Motocross/MP
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Open - Wyścig drugi
2020 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
III Runda
-
Gdańsk
, 12 - 13 września 2020
Waldemar Łykowski
Grzegorz Brasel
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
L. p.
Zawodnik
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
Meta
1
Maciej WIĘCKOWSKI (501)
501
831
831
831
831
831
831
831
831
831
831
831
831
831
831
831
831
2
Tomasz WYSOCKI (831)
831
176
176
176
176
141
280
176
752
22
176
503
503
537
537
537
537
3
Karol KRUSZYŃSKI (176)
176
501
501
501
501
24
176
501
176
176
501
24
176
176
176
176
176
4
Vitali MAKHNOU (73)
73
73
73
73
73
176
501
73
501
200
22
141
141
503
503
503
729
5
Maciej ZDUNEK (131)
131
729
729
729
729
501
73
729
73
501
200
176
24
729
729
729
73
6
Artsiom SAZANOVETS (729)
729
108
108
108
131
73
24
280
729
752
729
501
729
24
73
73
503
7
Damian BYKOWSKI (108)
108
101
101
131
108
729
141
24
131
729
73
22
73
73
24
22
22
8
Jakub BARCZEWSKI (101)
101
537
131
101
101
108
729
141
108
73
752
200
22
141
141
24
501
9
Mikołaj KOŁODZIEJAK (752)
752
21
537
537
537
131
131
131
24
131
131
729
200
22
22
200
131
10
Konrad DĄBROWSKI (537)
537
131
503
503
503
101
108
108
141
108
108
73
752
200
200
141
752
11
Łukasz KĘDZIERSKI (21)
21
503
21
21
21
537
101
101
101
101
101
752
131
752
752
752
200
12
Adrian MARCINIAK (22)
22
200
200
200
200
21
537
537
537
537
21
131
108
131
131
131
24
13
Arkadiusz PRYK (503)
503
22
22
22
22
503
21
21
21
21
537
108
501
108
501
108
108
14
Janusz ŚMIGIEL (200)
200
752
752
752
752
22
503
503
503
24
101
101
101
108
101
21
15
Kamil ŚMIGIEL (24)
24
24
24
280
280
200
22
22
141
21
21
21
101
21
101
16
Mateusz STUBE (141)
141
141
141
141
752
200
200
503
537
21
141
17
Piotr KRÓL (39)
39
280
280
24
752
18
Bartosz PIERZYŃSKI (280)
280