MX85 - Trening kwalifikacyjny

2020 | Motocross | Mistrzostwa Polski

III Runda - Gdańsk, 12 - 13 września 2020
Waldemar Łykowski
Grzegorz Brasel
Aldona Rudnicka
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorZespółIlość okrążeńNajlepszy czasNajlepsze okrążenie

1

5

Jan ROMPKOWSKI

KM Wisła Chełmno

Husqvarna

8

1:47.748

8

2

008

Seweryn GAZDA

AMK Gliwice

KTM

3

1:48.467

2

3

84

Jakub KOWALSKI

MX Lipno

Husqvarna

7

1:49.018

7

4

619

Mikołaj STASIAK

DUUST RACING

KTM

DUUST DIVERSE RACING

DUUST DIVERSE RACING I

8

1:49.888

4

5

621

Piotr KAJRYS

GAMK Gdańsk

KTM

DUUST DIVERSE RACING

DUUST DIVERSE RACING II

8

1:50.524

7

6

777

Kacper ANDRZEJEWSKI

WKM Wschowa

Husqvarna

8

1:50.530

3

7

97

Szymon CHLUDZIŃSKI

AMK Grodków

KTM

8

1:51.768

8

8

151

Dawid ZAREMBA

KMX Kaszuby

KTM

DUUST DIVERSE RACING

7

1:51.956

4

9

620

Mieszko POLNAR

MX Lipno

KTM

8

1:52.220

5

10

759

Mark RUSETSKI

CAMK Człuchów

KTM

7

1:52.336

7

11

61

Maciej CHLEWIŃSKI

LKS Jastrząb Lipno

KTM

8

1:53.082

4

12

23

Artur GAŁUSZKA

MX Lipno

Husqvarna

8

1:53.094

5

13

74

Kacper CHROSTOWSKI

WKM Więcbork

Husqvarna

6

1:54.793

5

14

252

Piotr WARCHOŁ

ŁKM Łowicz

KTM

8

1:55.706

8

15

11

Wiktor PŁODZIK

KS LOBO RACING Przybyszowy

KTM

7

1:56.485

5

16

26

Maksymilian ONASZ

KMX Kaszuby

Kawasaki

8

1:56.839

6

17

176

Jerzy BOLESTA

MX Lipno

Husqvarna

8

1:56.930

7

18

86

Oliwia WIŚNIEWSKA

KM MX BANDA

Yamaha

7

2:01.567

6

19

4

Olaf OLEK

WKM Więcbork

KTM

6

2:04.019

5

20

27

Borys MOKRY

LSM BRY-TECH RACING Lubin

Yamaha

Speed Star Yamaha

7

2:05.535

4

21

6

Arkadiusz WIĘCKO

KS LOBO RACING Celestynów

KTM

7

2:06.348

5

22

444

Oskar ZINKO

MK Lidzbark Warmiński

KTM

6

2:07.986

4

23

79

Wiktoria KUPCZYK

WKM Więcbork

KTM

6

2:09.859

2

24

222

Olaf Eryk RESZCZYŃSKI

Łódzki Klub Offroadowy

KTM

7

2:13.101

3

25

824

Kacper RATKO

ŁKM Łowicz

Yamaha

6

2:14.785

3

26

238

Bartosz JAWORSKI

MX Lipno

Husqvarna

2

5:50.295

2