MX85 - Wyścig drugi

2020 | Motocross | Mistrzostwa Polski

III Runda - Gdańsk, 12 - 13 września 2020
Waldemar Łykowski
Grzegorz Brasel
Aldona Rudnicka
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaNajlepszy czasNajlepsze okrążenieKaryPunkty

1

238

Bartosz JAWORSKI

MX Lipno

Husqvarna

13

24:57.240

1:52.302

2

25

2

84

Jakub KOWALSKI

MX Lipno

Husqvarna

13

25:02.439

1:53.054

5

22

3

619

Mikołaj STASIAK

DUUST RACING

KTM

DUUST DIVERSE RACING

DUUST DIVERSE RACING I

13

25:10.850

1:54.759

11

20

4

777

Kacper ANDRZEJEWSKI

WKM Wschowa

Husqvarna

13

25:11.312

1:53.303

11

18

5

621

Piotr KAJRYS

GAMK Gdańsk

KTM

DUUST DIVERSE RACING

DUUST DIVERSE RACING II

13

25:12.241

1:53.098

12

16

6

620

Mieszko POLNAR

MX Lipno

KTM

13

25:25.682

1:55.800

4

15

7

5

Jan ROMPKOWSKI

KM Wisła Chełmno

Husqvarna

13

25:26.655

1:54.228

3

14

8

008

Seweryn GAZDA

AMK Gliwice

KTM

13

25:08.606

1:51.362

4

+5 miej.

13

9

151

Dawid ZAREMBA

KMX Kaszuby

KTM

DUUST DIVERSE RACING

13

25:47.610

1:56.034

4

12

10

23

Artur GAŁUSZKA

MX Lipno

Husqvarna

13

25:49.372

1:57.368

4

11

11

61

Maciej CHLEWIŃSKI

LKS Jastrząb Lipno

KTM

13

25:50.787

1:57.592

5

10

12

97

Szymon CHLUDZIŃSKI

AMK Grodków

KTM

13

25:53.891

1:56.200

13

9

13

759

Mark RUSETSKI

CAMK Człuchów

KTM

13

25:54.975

1:57.288

10

8

14

11

Wiktor PŁODZIK

KS LOBO RACING Przybyszowy

KTM

13

26:08.037

1:57.484

11

7

15

252

Piotr WARCHOŁ

ŁKM Łowicz

KTM

13

26:40.616

1:59.833

7

6

16

176

Jerzy BOLESTA

MX Lipno

Husqvarna

13

26:44.650

2:00.927

10

5

17

26

Maksymilian ONASZ

KMX Kaszuby

Kawasaki

13

26:46.912

2:01.656

2

4

18

86

Oliwia WIŚNIEWSKA

KM MX BANDA

Yamaha

12

26:03.032

2:05.643

3

3

19

79

Wiktoria KUPCZYK

WKM Więcbork

KTM

12

26:14.514

2:07.748

12

2

20

27

Borys MOKRY

LSM BRY-TECH RACING Lubin

Yamaha

Speed Star Yamaha

12

26:15.605

2:08.120

12

1

21

444

Oskar ZINKO

MK Lidzbark Warmiński

KTM

12

27:14.296

2:12.771

5

22

6

Arkadiusz WIĘCKO

KS LOBO RACING Celestynów

KTM

11

25:05.595

2:12.217

5

23

222

Olaf Eryk RESZCZYŃSKI

Łódzki Klub Offroadowy

KTM

11

25:32.122

2:15.265

4

24

824

Kacper RATKO

ŁKM Łowicz

Yamaha

11

25:44.658

2:15.547

3

25

4

Olaf OLEK

WKM Więcbork

KTM

8

18:02.482

2:11.551

5