MX85 - Wyścig pierwszy

2020 | Motocross | Mistrzostwa Polski

III Runda - Gdańsk, 12 - 13 września 2020
Waldemar Łykowski
Grzegorz Brasel
Aldona Rudnicka
Poz.NrZawodnikKlubMarkaSponsorZespółIlość okrążeńCzas ukończeniaNajlepszy czasNajlepsze okrążenieKaryPunkty

1

238

Bartosz JAWORSKI

MX Lipno

Husqvarna

13

24:34.408

1:51.454

12

25

2

008

Seweryn GAZDA

AMK Gliwice

KTM

13

24:35.316

1:50.645

9

22

3

777

Kacper ANDRZEJEWSKI

WKM Wschowa

Husqvarna

13

24:55.624

1:53.615

5

20

4

620

Mieszko POLNAR

MX Lipno

KTM

13

24:58.684

1:54.280

13

18

5

619

Mikołaj STASIAK

DUUST RACING

KTM

DUUST DIVERSE RACING

DUUST DIVERSE RACING I

13

24:59.930

1:53.973

4

16

6

151

Dawid ZAREMBA

KMX Kaszuby

KTM

DUUST DIVERSE RACING

13

25:00.995

1:53.896

5

15

7

84

Jakub KOWALSKI

MX Lipno

Husqvarna

13

25:01.654

1:53.587

13

14

8

621

Piotr KAJRYS

GAMK Gdańsk

KTM

DUUST DIVERSE RACING

DUUST DIVERSE RACING II

13

25:25.606

1:53.316

9

13

9

61

Maciej CHLEWIŃSKI

LKS Jastrząb Lipno

KTM

13

25:49.597

1:57.121

6

12

10

23

Artur GAŁUSZKA

MX Lipno

Husqvarna

13

26:17.162

1:56.352

11

11

11

252

Piotr WARCHOŁ

ŁKM Łowicz

KTM

13

26:26.797

1:59.177

10

10

12

97

Szymon CHLUDZIŃSKI

AMK Grodków

KTM

13

26:26.981

1:56.138

11

9

13

26

Maksymilian ONASZ

KMX Kaszuby

Kawasaki

13

26:28.389

1:59.907

8

8

14

74

Kacper CHROSTOWSKI

WKM Więcbork

Husqvarna

13

25:46.923

1:56.166

8

+ 5miej.spóź.

7

15

11

Wiktor PŁODZIK

KS LOBO RACING Przybyszowy

KTM

13

26:28.618

1:59.646

3

6

16

176

Jerzy BOLESTA

MX Lipno

Husqvarna

12

24:42.964

1:59.585

4

5

17

759

Mark RUSETSKI

CAMK Człuchów

KTM

12

24:52.026

1:57.963

12

4

18

86

Oliwia WIŚNIEWSKA

KM MX BANDA

Yamaha

12

25:38.526

2:05.866

2

3

19

27

Borys MOKRY

LSM BRY-TECH RACING Lubin

Yamaha

Speed Star Yamaha

12

26:13.341

2:07.022

5

2

20

6

Arkadiusz WIĘCKO

KS LOBO RACING Celestynów

KTM

12

26:23.785

2:07.240

5

1

21

4

Olaf OLEK

WKM Więcbork

KTM

12

26:33.881

2:08.853

11

22

444

Oskar ZINKO

MK Lidzbark Warmiński

KTM

11

24:46.022

2:13.212

8

23

222

Olaf Eryk RESZCZYŃSKI

Łódzki Klub Offroadowy

KTM

11

25:49.606

2:17.282

4

24

79

Wiktoria KUPCZYK

WKM Więcbork

KTM

11

26:24.681

2:10.838

5

25

5

Jan ROMPKOWSKI

KM Wisła Chełmno

Husqvarna

9

19:00.900

1:52.937

4

26

824

Kacper RATKO

ŁKM Łowicz

Yamaha

3

10:18.294

2:17.206

2