https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Motocross/MP
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Quad Open - Wyścig drugi
2020 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Quad II Runda
-
Oborniki
, 15 - 16 sierpnia 2020
Paweł Kurajk
Kamil Kennemann
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #99 Witold NATKANIEC
2 - #117 Kacper MIESZKOWSKI
3 - #81 Tomasz JAMROŻY
4 - #469 Damian RAJCZYK
5 - #830 Wiktor KUŚMIERCZAK
6 - #165 Mikołaj GMEREK
7 - #41 Jan BRHEL
8 - #214 Kacper KAŁUŻA
9 - #169 Adrian GAJ
10 - #765 Sławomir WILCZYŃSKI
11 - #11 Karol SZYMAŃSKI
12 - #605 Maksym SZULC
13 - #123 Marcin SOBOL
14 - #507 Bartłomiej KORYŁO
15 - #34 Tomasz GOLIŃSKI
16 - #480 Marcin DUMANA
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #99 Witold NATKANIEC
2 - #117 Kacper MIESZKOWSKI
3 - #81 Tomasz JAMROŻY
4 - #469 Damian RAJCZYK
6 - #165 Mikołaj GMEREK
7 - #41 Jan BRHEL
8 - #214 Kacper KAŁUŻA
9 - #169 Adrian GAJ
10 - #765 Sławomir WILCZYŃSKI
11 - #11 Karol SZYMAŃSKI
12 - #605 Maksym SZULC
13 - #123 Marcin SOBOL
14 - #507 Bartłomiej KORYŁO
15 - #34 Tomasz GOLIŃSKI
16 - #480 Marcin DUMANA
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Witold NATKANIEC
17:29:12.541
17:32:04.806
11.516
17:36:21.345
1
1:55.834
51.0
2:07.350
17:38:17.179
+6.105
1:49.729
2
1:53.725
51.9
4:01.075
17:40:10.904
+5.772
1:47.953
3
1:49.864
53.7
5:50.939
17:42:00.768
+2.087
1:47.777
4
1:49.152
54.1
7:40.091
17:43:49.920
+1.294
1:47.858
5
1:49.028
54.2
9:29.119
17:45:38.948
+0.996
1:48.032
6
1:48.658
54.3
11:17.777
17:47:27.606
+0.213
1:48.445
7
1:48.240
54.5
13:06.017
17:49:15.846
+0.054
1:48.186
8
1:48.371
54.5
14:54.388
17:51:04.217
-0.683
1:49.054
9
1:49.525
53.9
16:43.913
17:52:53.742
+0.825
1:48.700
10
1:48.349
54.5
18:32.262
17:54:42.091
+0.919
1:47.430
11
1:47.750
54.8
20:20.012
17:56:29.841
-0.524
1:48.274
12
1:50.975
53.2
22:10.987
17:58:20.816
+2.889
1:48.086
13
1:50.050
53.6
24:01.037
18:00:10.866
+0.567
1:49.483