https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Motocross/MSPN
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX1C - Wyścig pierwszy
2020 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
V Runda
-
Lipno
, 17 - 18 października 2020
Kamil Kennemann
Piotr Chmielewski
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #122 Jakub MATUSZCZAK
2 - #416 Artem EKKERT
3 - #707 Przemysław CHMIELEWSKI
4 - #99 Tomasz LITWIN
5 - #311 Bartosz BYLIŃSKI
6 - #38 Kamil MACZUKIN
7 - #68 Radosław WARDYN
8 - #313 Łukasz ZAUCHA
9 - #195 Rafał LATEK
10 - #555 Michał ŁASZCZYK
11 - #7 Kamil MAJORCZYK
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #416 Artem EKKERT
3 - #707 Przemysław CHMIELEWSKI
4 - #99 Tomasz LITWIN
5 - #311 Bartosz BYLIŃSKI
6 - #38 Kamil MACZUKIN
7 - #68 Radosław WARDYN
8 - #313 Łukasz ZAUCHA
9 - #195 Rafał LATEK
10 - #555 Michał ŁASZCZYK
11 - #7 Kamil MAJORCZYK
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
11:51:05.616
11:53:03.133
11:53:14.827
7.679
11:57:11.622
1
1:43.216
55.8
1:50.895
11:58:54.838
2
1:43.460
55.7
3:34.355
12:00:38.298
3
1:42.731
56.1
5:17.086
12:02:21.029
4
1:44.545
55.1
7:01.631
12:04:05.574
5
1:45.170
54.8
8:46.801
12:05:50.744
6
1:46.088
54.3
10:32.889
12:07:36.832
7
1:44.320
55.2
12:17.209
12:09:21.152
8
1:48.171
53.2
14:05.380
12:11:09.323
9
1:50.098
52.3
15:55.478
12:12:59.421
10
1:45.767
54.5
17:41.245
12:14:45.188
11
1:50.238
52.3
19:31.483
12:16:35.426