https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/PitBike/PP
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
STOCK 150 JUNIOR - Wyścig pierwszy
2020 | PitBike
|
Puchar Polski
III Runda
-
Bydgoszcz
, 10 października 2020
Andrzej Moch
Maciej Flor
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #552 Jeremiasz WOJCIECHOWSKI
2 - #202 Bruno BYTYŃ
3 - #150 Wiktor MAJCHROWSKI
4 - #118 Oskar SZULC
5 - #223 Kacper RANISZEWSKI
6 - #85 Michał WYDMAŃSKI
7 - #321 Mateusz ZIOBROWSKI
8 - #59 Igor KOWALCZYK
NU - #727 Olivier BUSZKIEWICZ
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #552 Jeremiasz WOJCIECHOWSKI
2 - #202 Bruno BYTYŃ
3 - #150 Wiktor MAJCHROWSKI
4 - #118 Oskar SZULC
5 - #223 Kacper RANISZEWSKI
6 - #85 Michał WYDMAŃSKI
7 - #321 Mateusz ZIOBROWSKI
NU - #727 Olivier BUSZKIEWICZ
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jeremiasz WOJCIECHOWSKI
14:07:55.262
4.864
14:10:24.348
1
1:18.199
46.8
1:23.063
14:11:42.547
+8.863
1:09.336
2
1:13.558
49.8
2:36.621
14:12:56.105
+7.348
1:06.210
3
1:23.568
43.8
4:00.189
14:14:19.673
+18.057
1:05.511
4
1:12.488
50.5
5:12.677
14:15:32.161
+7.416
1:05.072
5
1:23.393
43.9
6:36.070
14:16:55.554
+18.664
1:04.729
6
1:16.620
47.8
7:52.690
14:18:12.174
+10.895
1:05.725
7
1:15.056
48.8
9:07.746
14:19:27.230
+7.520
1:07.536
8
1:15.902
48.2
10:23.648
14:20:43.132
+10.397
1:05.505
9
1:15.727
48.3
11:39.375
14:21:58.859
+10.194
1:05.533
10
1:17.832
47.0
12:57.207
14:23:16.691
+12.051
1:05.781
11
1:15.390
48.6
14:12.597
14:24:32.081
+5.731
1:09.659
12
1:16.087
48.1
15:28.684
14:25:48.168
+9.834
1:06.253
13
1:20.903
45.3
16:49.587
14:27:09.071
+16.227
1:04.676