https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Wy%C5%9Bcigi/DT
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Sport A - Sesja III
2020 | Wyścigi
|
Duszan Team
IX Runda Dzień II
-
Třinec
, 26 lipca 2020
Mirosław Bożek
Łukasz Łysiak
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #63 Szymon WILK
2 - #109 Piotr SOWA
3 - #51 Paweł WILK
4 - #88 Damian MEISEL
5 - #21 Tomasz JARZOMBEK
6 - #211 Mariusz KWAŚNIAK
7 - #32 Szymon RUDAK
8 - #43 Rafał ŚWIERC
9 - #23 Patryk BOCHENEK
10 - #8 MAGNETO
11 - #999 Patrycjusz WIDUCH
12 - #22 Julia KAMIŃSKA
13 - #112 Sebastian HORZELA
14 - #09 Mariusz WILK
15 - #83 Krzysztof MAŃKA
16 - #01 Mateusz KOŁODZIEJ
17 - #25 Patryk MADEJ
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #63 Szymon WILK
2 - #109 Piotr SOWA
3 - #51 Paweł WILK
4 - #88 Damian MEISEL
5 - #21 Tomasz JARZOMBEK
6 - #211 Mariusz KWAŚNIAK
7 - #32 Szymon RUDAK
8 - #43 Rafał ŚWIERC
9 - #23 Patryk BOCHENEK
10 - #8 MAGNETO
11 - #999 Patrycjusz WIDUCH
12 - #22 Julia KAMIŃSKA
13 - #112 Sebastian HORZELA
15 - #83 Krzysztof MAŃKA
16 - #01 Mateusz KOŁODZIEJ
17 - #25 Patryk MADEJ
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Szymon WILK
1
6:11.105
11:46:49.950
2
1:17.970
39.2
7:29.075
11:48:07.920
+8.986
1:08.984
3
1:12.389
42.3
8:41.464
11:49:20.309
+8.582
1:03.807
4
1:13.587
41.6
9:55.051
11:50:33.896
+9.356
1:04.231
5
1:12.888
42.0
11:07.939
11:51:46.784
+5.850
1:07.038
6
1:13.584
41.6
12:21.523
11:53:00.368
-44.974
1:58.558
7
1:11.740
42.7
13:33.263
11:54:12.108
+0.055
1:11.685
8
1:11.309
42.9
14:44.572
11:55:23.417
+8.361
1:02.948