https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Wy%C5%9Bcigi/DT
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Sport A - Sesja III
2020 | Wyścigi
|
Duszan Team
XII Runda Dzień I
-
Třinec
, 29 sierpnia 2020
Mirosław Bożek
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #106 Piotr SOWA
2 - #74 Paweł WILK
3 - #99 Szymon WILK
4 - #88 Damian MEISEL
5 - #93 JOKER
6 - #23 Patryk BOCHENEK
7 - #47 Jurand KUŚMIERCZYK
8 - #81 Marcin HABRASZKA
9 - #3 Rafał ŚWIERC
10 - #1 Paweł ULIARCZYK
11 - #8. MAGNETO
12 - #499 Mariusz WILK
13 - #8 Sebastian HORZELA
14 - #83 Patrycja SOWA
15 - #2 Krzysztof MAŃKA
16 - #5 Janusz ŚLIWKA
17 - #22 Julia KAMIŃSKA
18 - #15 Ewa MADEJ
19 - #7 Wojciech ZYGMUNT
20 - #27 Paweł SOBOCIŃSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #106 Piotr SOWA
2 - #74 Paweł WILK
3 - #99 Szymon WILK
4 - #88 Damian MEISEL
5 - #93 JOKER
6 - #23 Patryk BOCHENEK
7 - #47 Jurand KUŚMIERCZYK
8 - #81 Marcin HABRASZKA
10 - #1 Paweł ULIARCZYK
11 - #8. MAGNETO
12 - #499 Mariusz WILK
13 - #8 Sebastian HORZELA
14 - #83 Patrycja SOWA
15 - #2 Krzysztof MAŃKA
16 - #5 Janusz ŚLIWKA
17 - #22 Julia KAMIŃSKA
18 - #15 Ewa MADEJ
19 - #7 Wojciech ZYGMUNT
20 - #27 Paweł SOBOCIŃSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Piotr SOWA
1
14.223
11:40:00.675
2
1:06.294
46.2
1:20.517
11:41:06.969
+4.261
1:02.033
3
1:00.786
50.3
2:21.303
11:42:07.755
+0.291
1:00.495
4
1:00.781
50.3
3:22.084
11:43:08.536
+3.252
57.529
5
1:01.521
49.7
4:23.605
11:44:10.057
-0.590
1:02.111
6
59.952
51.0
5:23.557
11:45:10.009
+3.002
56.950
7
1:02.455
49.0
6:26.012
11:46:12.464
-2.696
1:05.151
8
1:00.042
51.0
7:26.054
11:47:12.506
-6.242
1:06.284
9
1:00.430
50.6
8:26.484
11:48:12.936
-4.949
1:05.379
10
1:00.258
50.8
9:26.742
11:49:13.194
-4.840
1:05.098
11
1:00.998
50.2
10:27.740
11:50:14.192
+4.358
56.640
12
1:00.531
50.6
11:28.271
11:51:14.723
-1:41.604
2:42.135
13
1:01.657
49.6
12:29.928
11:52:16.380
-18.751
1:20.408
14
1:00.307
50.7
13:30.235
11:53:16.687
-0.386
1:00.693
15
1:00.256
50.8
14:30.491
11:54:16.943
+3.763
56.493
16
59.982
51.0
15:30.473
11:55:16.925
17
1:00.489
50.6
16:30.962
11:56:17.414
18
59.875
51.1
17:30.837
11:57:17.289
19
1:00.218
50.8
18:31.055
11:58:17.507