https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Wy%C5%9Bcigi/INNE
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Sport B - Sesja III
2020 | Wyścigi
|
Pozostałe
Rozpoczęcie sezonu 2020
-
Słomczyn
, 1 czerwca 2020
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #69 Tomasz JAGIELSKI
2 - #76 Piotr MORAWSKI
3 - #75 Krzysztof SZTUCZKA
4 - #27 Mateusz HULEWICZ
5 - #68 Grzegorz WALCZYK
6 - #67 Andrzej SIEKLUCKI
7 - #44 Łukasz TABOR
8 - #71 KUDŁATY
9 - #65 Edwin WOLSKI
10 - #73 Piotr FRELEK
11 - #54 Rafał KWIATKOWSKI
12 - #70 Marcin MAGDZIK
13 - #72 Marcin ŁUKASIEWICZ
14 - #66 Michał KRÓL
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #69 Tomasz JAGIELSKI
2 - #76 Piotr MORAWSKI
3 - #75 Krzysztof SZTUCZKA
4 - #27 Mateusz HULEWICZ
5 - #68 Grzegorz WALCZYK
7 - #44 Łukasz TABOR
8 - #71 KUDŁATY
9 - #65 Edwin WOLSKI
10 - #73 Piotr FRELEK
11 - #54 Rafał KWIATKOWSKI
12 - #70 Marcin MAGDZIK
13 - #72 Marcin ŁUKASIEWICZ
14 - #66 Michał KRÓL
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz JAGIELSKI
1
34.169
13:01:03.128
2
48.361
74.4
1:22.530
13:01:51.489
+0.428
47.933
3
47.125
76.4
2:09.655
13:02:38.614
-0.691
47.816
4
46.533
77.4
2:56.188
13:03:25.147
+0.581
45.952
5
47.111
76.4
3:43.299
13:04:12.258
+0.188
46.923
6
47.794
75.3
4:31.093
13:05:00.052
+1.346
46.448
7
47.358
76.0
5:18.451
13:05:47.410
+0.918
46.440
8
48.701
73.9
6:07.152
13:06:36.111
+4.178
44.523
9
47.416
75.9
6:54.568
13:07:23.527
+1.526
45.890
10
46.326
77.7
7:40.894
13:08:09.853
+0.915
45.411