https://wyniki.motoresults.pl/pl/2020/Wy%C5%9Bcigi/INNE
Live!
Sezon 2020
2020
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
IPONE Cross Country Series
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
SuperEnduro
SuperEnduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Puchar Polski
European Scooter Challenge
Duszan Team
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Super Rally
Orlen Super Race
Samochody
Samochody
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Sport B - Sesja V
2020 | Wyścigi
|
Pozostałe
Rozpoczęcie sezonu 2020
-
Słomczyn
, 1 czerwca 2020
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #69 Tomasz JAGIELSKI
2 - #76 Piotr MORAWSKI
3 - #42 Sławomir MASZCZAK
4 - #31 Jacek MOLIK
5 - #30 Mateusz MOLIK
6 - #68 Grzegorz WALCZYK
7 - #44 Łukasz TABOR
8 - #71 KUDŁATY
9 - #67 Andrzej SIEKLUCKI
10 - #65 Edwin WOLSKI
11 - #27 Mateusz HULEWICZ
12 - #73 Piotr FRELEK
13 - #72 Marcin ŁUKASIEWICZ
14 - #70 Marcin MAGDZIK
15 - #66 Michał KRÓL
16 - #54 Rafał KWIATKOWSKI
17 - #78 Paweł MATUSZEWSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #69 Tomasz JAGIELSKI
2 - #76 Piotr MORAWSKI
3 - #42 Sławomir MASZCZAK
4 - #31 Jacek MOLIK
6 - #68 Grzegorz WALCZYK
7 - #44 Łukasz TABOR
8 - #71 KUDŁATY
9 - #67 Andrzej SIEKLUCKI
10 - #65 Edwin WOLSKI
11 - #27 Mateusz HULEWICZ
12 - #73 Piotr FRELEK
13 - #72 Marcin ŁUKASIEWICZ
14 - #70 Marcin MAGDZIK
15 - #66 Michał KRÓL
16 - #54 Rafał KWIATKOWSKI
17 - #78 Paweł MATUSZEWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz JAGIELSKI
1
9:27.421
15:39:12.432
2
48.350
74.5
10:15.771
15:40:00.782
+2.111
46.239
3
46.758
77.0
11:02.529
15:40:47.540
+1.779
44.979
4
46.943
76.7
11:49.472
15:41:34.483
+2.160
44.783
5
46.933
76.7
12:36.405
15:42:21.416
+2.600
44.333
6
45.504
79.1
13:21.909
15:43:06.920
+1.623
43.881
7
45.628
78.9
14:07.537
15:43:52.548
-0.574
46.202