https://wyniki.motoresults.pl/pl/2021/Cross-Country/MP
Live!
Sezon 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
POLARIS RZR Trophy
SPEED Games
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Mistrzostwa Polski
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Senior - Wyścig drugi
2021 | Cross Country
|
Mistrzostwa Polski
V i VI Runda
-
Kleszczów
, 29 - 30 maja 2021
Marek Brygider
Jacek Dębski
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #201 Kacper BAKLARZ
2 - #88 Emil PRZYSTUPA
3 - #146 Wojciech LATAŁA
4 - #323 Sylwester JĘDRZEJCZYK
5 - #897 Mariusz KUBAT
6 - #443 Krystian SZYMKOWIAK
7 - #18 Mariusz STELMASZYŃSKI
8 - #16 Roman ULENBERG
9 - #351 Paweł RUBISZ
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #88 Emil PRZYSTUPA
3 - #146 Wojciech LATAŁA
4 - #323 Sylwester JĘDRZEJCZYK
5 - #897 Mariusz KUBAT
6 - #443 Krystian SZYMKOWIAK
7 - #18 Mariusz STELMASZYŃSKI
8 - #16 Roman ULENBERG
9 - #351 Paweł RUBISZ
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Emil PRZYSTUPA
1
8:20.078
11:18:27.320
2
8:32.817
56.2
16:52.895
11:27:00.137
-4.171
8:36.988
3
8:36.273
55.8
25:29.168
11:35:36.410
-3.746
8:40.019
4
8:52.317
54.1
34:21.485
11:44:28.727
-0.851
8:53.168
5
8:51.773
54.2
43:13.258
11:53:20.500
-45.884
9:37.657
6
8:54.605
53.9
52:07.863
12:02:15.105
-2.160
8:56.765
7
8:44.438
54.9
1:00:52.301
12:10:59.543
-6.785
8:51.223
8
8:57.891
53.5
1:09:50.192
12:19:57.434
-3.843
9:01.734
9
9:21.882
51.3
1:19:12.074
12:29:19.316
+20.233
9:01.649
10
9:00.125
53.3
1:28:12.199
12:38:19.441
-5.515
9:05.640
11
8:57.325
53.6
1:37:09.524
12:47:16.766
-39.839
9:37.164