https://wyniki.motoresults.pl/pl/2021/Enduro/MP
Live!
Sezon 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
POLARIS RZR Trophy
SPEED Games
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Mistrzostwa Polski
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2021 | Enduro
|
Mistrzostwa Polski
V i VI Runda
-
Cienin k/Wrocławia
, 19 - 20 czerwca 2021
Marek Sikora
Andrzej Nalepka
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wybierz zawodnika
1 - #537 Konrad DĄBROWSKI
2 - #714 Patryk KULESZO
3 - #22 Dawid BABICZ
4 - #275 Dawid DOMAŃSKI
5 - #569 Karol KRÓLIKOWSKI
6 - #14 Filip KANIA
7 - #595 Filip POTASIEWICZ
8 - #84 Jakub KOWALSKI
9 - #303 Artur SIKORA
10 - #37 Marcin NOSTEK
11 - #155 Filip GROT
NU - #510 Maksymilian CIOSEK
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #537 Konrad DĄBROWSKI
2 - #714 Patryk KULESZO
3 - #22 Dawid BABICZ
4 - #275 Dawid DOMAŃSKI
5 - #569 Karol KRÓLIKOWSKI
6 - #14 Filip KANIA
8 - #84 Jakub KOWALSKI
9 - #303 Artur SIKORA
10 - #37 Marcin NOSTEK
11 - #155 Filip GROT
NU - #510 Maksymilian CIOSEK
Punkt
Czas
Godzina
Różnica
Konrad DĄBROWSKI
START
11:06:14.050
ST2
3:07.690
11:28:35.530
+14.020
2:53.670
PKC1
12:06:09.390
ST3
8:05.440
12:18:19.760
+37.670
7:27.770
ST4
2:58.330
12:28:57.360
+8.480
2:49.850
PKC2
13:06:11.640
ST5
8:09.290
13:17:46.560
+41.590
7:27.700
ST6
2:56.280
13:29:50.390
+10.110
2:46.170
PKC3
14:06:12.610
ST7
8:04.380
14:16:06.440
+34.840
7:29.540
ST8
2:52.610
14:29:21.360
+3.670
2:48.940
PKC4
15:06:11.830
ST9
8:00.770
15:16:01.070
+35.220
7:25.550
ST10
2:53.270
15:30:06.150
+6.740
2:46.530
PKC5
16:06:13.060
ST11
8:06.790
16:16:03.660
+40.900
7:25.890
ST12
2:57.990
16:28:18.650
+9.960
2:48.030
FINISH
16:36:17.310