https://wyniki.motoresults.pl/pl/2021/Enduro/PP
Live!
Sezon 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
POLARIS RZR Trophy
SPEED Games
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Mistrzostwa Polski
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2021 | Enduro
|
Puchar Polski
VII i VIII Runda
-
Romanówka
, 3 - 4 lipca 2021
Marek Kopczyński
Roman Umiastowski
Miłosz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wybierz zawodnika
1 - #30 Kacper TARASZKIEWICZ
2 - #967 Dominik DZIURA
3 - #95 Mikołaj LENIO
4 - #302 Wiktor NAPORA
5 - #428 Piotr BIERNAT
6 - #250 Szymon KUCHARCZYK
7 - #216 Mateusz LEŚNIEWSKI
8 - #85 Maciej LITWINEK
NS - #127 Wiktor BARAN
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #30 Kacper TARASZKIEWICZ
2 - #967 Dominik DZIURA
3 - #95 Mikołaj LENIO
5 - #428 Piotr BIERNAT
6 - #250 Szymon KUCHARCZYK
7 - #216 Mateusz LEŚNIEWSKI
8 - #85 Maciej LITWINEK
NS - #127 Wiktor BARAN
Punkt
Czas
Godzina
Różnica
Kacper TARASZKIEWICZ
START
11:19:26.560
PKC1
12:09:05.460
ST3
2:01.840
12:31:35.880
-12.780
2:14.620
PKC2
12:39:17.740
ST4
7:25.040
12:47:50.330
+22.880
7:02.160
PKC3
13:29:06.400
ST5
3:58.850
13:33:26.730
+9.210
3:49.640
ST6
1:58.500
13:50:20.710
+8.550
1:49.950
PKC4
13:59:11.040
ST7
7:02.830
14:07:32.640
+13.460
6:49.370
PKC5
14:49:09.410
ST8
3:56.130
14:53:30.330
+3.280
3:52.850
ST9
1:59.090
15:12:32.680
+3.670
1:55.420
PKC6
15:19:33.050
ST10
7:07.680
15:29:28.010
+21.450
6:46.230
PKC7
16:09:06.380
ST11
3:55.380
16:13:27.650
+1.660
3:53.720
ST12
2:06.300
16:34:11.810
+3.230
2:03.070
PFN
16:39:05.570
FINISH
16:54:11.600