https://wyniki.motoresults.pl/pl/2021/Karting/ROK
Live!
Sezon 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
POLARIS RZR Trophy
SPEED Games
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Mistrzostwa Polski
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior ROK GP - Wyścig pierwszy
2021 | Karting
|
ROK CUP POLAND
VII Runda
-
Bydgoszcz
, 10 - 11 września 2021
Piotr Mika
Lechosław Dudka
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #175 Bartosz GRZYWACZ
2 - #104 Iwo BESZTERDA
3 - #119 Franciszek HAŁATNIK
4 - #160 Mateusz PISZCZAKO
5 - #133 Marcel KASPRZYCKI
6 - #124 Gabriela SKROBACZ
7 - #197 Kacper TUROBOYSKI
8 - #177 Mikołaj KANIA
9 - #146 Franciszek CZAPLA
10 - #127 Oliwier KOBIELA
11 - #167 Antoni BAL
12 - #180 Aleks GRZEGRZÓŁKA
13 - #112 Dawid ŻYDLEWSKI
14 - #168 Antoni LENART
15 - #164 Piotr ORZECHOWSKI
16 - #130 Wiktor KOŁODZIEJSKI
17 - #171 Adam PISZCZAKO
18 - #186 Yicheng QU
WK - #115 Aleksander WÓJCICKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #175 Bartosz GRZYWACZ
2 - #104 Iwo BESZTERDA
3 - #119 Franciszek HAŁATNIK
4 - #160 Mateusz PISZCZAKO
5 - #133 Marcel KASPRZYCKI
6 - #124 Gabriela SKROBACZ
7 - #197 Kacper TUROBOYSKI
8 - #177 Mikołaj KANIA
9 - #146 Franciszek CZAPLA
10 - #127 Oliwier KOBIELA
11 - #167 Antoni BAL
12 - #180 Aleks GRZEGRZÓŁKA
13 - #112 Dawid ŻYDLEWSKI
14 - #168 Antoni LENART
15 - #164 Piotr ORZECHOWSKI
16 - #130 Wiktor KOŁODZIEJSKI
18 - #186 Yicheng QU
WK - #115 Aleksander WÓJCICKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Bartosz GRZYWACZ
1.105
13:03:07.259
1
46.762
78.3
47.867
13:03:54.021
-0.718
47.480
2
45.562
80.4
1:33.429
13:04:39.583
+0.240
45.322
3
45.184
81.0
2:18.613
13:05:24.767
+0.253
44.931
4
45.269
80.9
3:03.882
13:06:10.036
+0.482
44.787
5
44.986
81.4
3:48.868
13:06:55.022
-0.365
45.351
6
45.204
81.0
4:34.072
13:07:40.226
+0.439
44.765
7
45.543
80.4
5:19.615
13:08:25.769
+0.642
44.901
8
44.625
82.0
6:04.240
13:09:10.394
-0.149
44.774
9
44.703
81.9
6:48.943
13:09:55.097
-0.018
44.721
10
44.592
82.1
7:33.535
13:10:39.689
-0.049
44.641
11
1:06.542
55.0
8:40.077
13:11:46.231
+21.873
44.669
12
44.753
81.8
9:24.830
13:12:30.984
-0.021
44.774