https://wyniki.motoresults.pl/pl/2021/Karting/ROTAX
Live!
Sezon 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
POLARIS RZR Trophy
SPEED Games
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Mistrzostwa Polski
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
DD2 Max - Wyścig trzeci
2021 | Karting
|
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
VII Runda
-
Poznań
, 23 - 24 października 2021
Michał Fijałkowski
Tomasz Kędziora
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #446 Kacper BIELECKI
2 - #425 Mariusz NOWICKI
3 - #455 Dawid MAŚLAKIEWICZ
4 - #541 Sławomir MURAŃSKI
5 - #444 Kacper SIEMIĄTKOWSKI
6 - #402 Kornelia OLKUCKA
7 - #544 Kyrylo BIRYUK
8 - #452 Stig RIGHULT
9 - #577 Daniel ZAJĄC
10 - #420 Jan FROST
11 - #546 Tomasz WILCZYŃSKI
12 - #504 Jan PALUCH
13 - #596 Sławomir WESOŁOWSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #446 Kacper BIELECKI
2 - #425 Mariusz NOWICKI
3 - #455 Dawid MAŚLAKIEWICZ
4 - #541 Sławomir MURAŃSKI
5 - #444 Kacper SIEMIĄTKOWSKI
6 - #402 Kornelia OLKUCKA
7 - #544 Kyrylo BIRYUK
8 - #452 Stig RIGHULT
9 - #577 Daniel ZAJĄC
10 - #420 Jan FROST
11 - #546 Tomasz WILCZYŃSKI
13 - #596 Sławomir WESOŁOWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kacper BIELECKI
0.703
11:32:28.554
1
57.333
94.8
58.036
11:33:25.887
+4.585
52.748
2
54.359
99.9
1:52.395
11:34:20.246
+3.158
51.201
3
52.153
104.2
2:44.548
11:35:12.399
+0.922
51.231
4
52.516
103.4
3:37.064
11:36:04.915
+1.798
50.718
5
52.559
103.4
4:29.623
11:36:57.474
+1.872
50.687
6
52.167
104.1
5:21.790
11:37:49.641
+1.623
50.544
7
52.145
104.2
6:13.935
11:38:41.786
+1.429
50.716
8
52.132
104.2
7:06.067
11:39:33.918
+1.524
50.608
9
52.079
104.3
7:58.146
11:40:25.997
+1.239
50.840
10
51.630
105.2
8:49.776
11:41:17.627
+0.976
50.654
11
51.881
104.7
9:41.657
11:42:09.508
+1.133
50.748
12
52.779
102.9
10:34.436
11:43:02.287
+2.436
50.343
13
53.430
101.7
11:27.866
11:43:55.717
+1.479
51.951