https://wyniki.motoresults.pl/pl/2021/Motocross/MSPC
Live!
Sezon 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
POLARIS RZR Trophy
SPEED Games
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Mistrzostwa Polski
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX Junior - Wyścig drugi
2021 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
IV Runda
-
Seroki
, 11 - 12 września 2021
Hubert Barszczewski
Zbigniew Orłamowski
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #442 Aleksander ŚWIRCZAK
2 - #22 Wiktor SOBIECH
3 - #929 Jan KOTOWICZ
4 - #5 Jan ROMPKOWSKI
5 - #619 Mikołaj STASIAK
6 - #664 Mateusz SZAFRAŃSKI
7 - #11 Jakub KUROWSKI
8 - #14 Konrad BUGAJSKI
9 - #203 Kacper BŁASZAK
10 - #211 Wiktor PŁODZIK
11 - #321 Dominik KWIATKOWSKI
12 - #450 Mateusz KULCZYK
13 - #84 Jakub KOWALSKI
14 - #114 Mateusz PAZERA
15 - #23 Franciszek RYKAŁA
16 - #507 Jakub ARASZKIEWICZ
17 - #701 Lubomir ULANOWSKI
18 - #7 Eryk MICHNIEWSKI
19 - #45 Patryk SZCZECH
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #22 Wiktor SOBIECH
3 - #929 Jan KOTOWICZ
4 - #5 Jan ROMPKOWSKI
5 - #619 Mikołaj STASIAK
6 - #664 Mateusz SZAFRAŃSKI
7 - #11 Jakub KUROWSKI
8 - #14 Konrad BUGAJSKI
9 - #203 Kacper BŁASZAK
10 - #211 Wiktor PŁODZIK
11 - #321 Dominik KWIATKOWSKI
12 - #450 Mateusz KULCZYK
13 - #84 Jakub KOWALSKI
14 - #114 Mateusz PAZERA
15 - #23 Franciszek RYKAŁA
16 - #507 Jakub ARASZKIEWICZ
17 - #701 Lubomir ULANOWSKI
18 - #7 Eryk MICHNIEWSKI
19 - #45 Patryk SZCZECH
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
15:46:33.503
1
1:54.698
15:53:25.862
2
2:01.875
48.7
3:56.573
15:55:27.737
3
2:01.760
48.8
5:58.333
15:57:29.497
4
2:02.031
48.7
8:00.364
15:59:31.528
5
2:02.846
48.4
10:03.210
16:01:34.374
6
2:02.970
48.3
12:06.180
16:03:37.344
7
2:05.176
47.5
14:11.356
16:05:42.520
8
2:05.658
47.3
16:17.014
16:07:48.178
9
2:05.374
47.4
18:22.388
16:09:53.552
10
2:05.677
47.3
20:28.065
16:11:59.229
11
2:08.754
46.1
22:36.819
16:14:07.983
12
2:09.164
46.0
24:45.983
16:16:17.147