https://wyniki.motoresults.pl/pl/2021/Wy%C5%9Bcigi/DT
Live!
Sezon 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
POLARIS RZR Trophy
SPEED Games
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Mistrzostwa Polski
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
PitBike Junior - Trening dowolny
2021 | Wyścigi
|
Duszan Team
X Runda
-
Zielona Góra
, 23 maja 2021
Mirosław Bożek
Łukasz Łysiak
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #270 Hubert GRABOWSKI
2 - #1.. Jakub BUZAŁA
3 - #236 Bartosz STAWICKI
4 - #610 Olgierd TOMASZEWSKI
5 - #14 Antoni KUPTEL
6 - #20. Filip WALKIEWICZ
7 - #120 Oliwier KOWALSKI
8 - #880 Laila BIELECKA
9 - #912 William FORSTNER
10 - #4 Wojciech TABOR
11 - #933 Patryk MARKWITZ
12 - #3 Kinga LORENCKA
13 - #040 Najukochańsza Karolina
14 - #25 Oliwier SZCZEPANIAK
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #270 Hubert GRABOWSKI
2 - #1.. Jakub BUZAŁA
3 - #236 Bartosz STAWICKI
5 - #14 Antoni KUPTEL
6 - #20. Filip WALKIEWICZ
7 - #120 Oliwier KOWALSKI
8 - #880 Laila BIELECKA
9 - #912 William FORSTNER
10 - #4 Wojciech TABOR
11 - #933 Patryk MARKWITZ
12 - #3 Kinga LORENCKA
13 - #040 Najukochańsza Karolina
14 - #25 Oliwier SZCZEPANIAK
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Hubert GRABOWSKI
2:20.785
8:22:34.744
1
1:57.390
32.0
4:18.175
8:24:32.134
-4.493
2:01.883
2
1:56.576
32.2
6:14.751
8:26:28.710
+2.698
1:53.878
3
1:41.207
37.1
7:55.958
8:28:09.917
-5.193
1:46.400
4
2:05.694
29.8
10:01.652
8:30:15.611
+56.089
1:09.605
5
1:10.263
53.4
11:11.915
8:31:25.874
+11.930
58.333
6
1:00.576
61.9
12:12.491
8:32:26.450
-34.401
1:34.977
7
58.894
63.7
13:11.385
8:33:25.344
+1.356
57.538
8
58.783
63.8
14:10.168
8:34:24.127
+1.595
57.188
9
59.107
63.5
15:09.275
8:35:23.234
+1.656
57.451
10
1:11.329
52.6
16:20.604
8:36:34.563
+14.490
56.839
11
58.600
64.0
17:19.204
8:37:33.163
+1.867
56.733
12
59.722
62.8
18:18.926
8:38:32.885