https://wyniki.motoresults.pl/pl/2021/Wy%C5%9Bcigi/DT
Live!
Sezon 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
POLARIS RZR Trophy
SPEED Games
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Mistrzostwa Polski
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Grupa A - Trening dowolny II
2021 | Wyścigi
|
Duszan Team
XII Runda
-
Słomczyn
, 6 czerwca 2021
Mirosław Bożek
Franc Lukaszewicz
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #21 Tomasz JARZOMBEK
2 - #47 Jurand KUŚMIERCZYK
3 - #77 Wiktor MAJCHROWSKI
4 - #66 Patrycjusz WIDUCH
5 - #7. Patryk BOCHENEK
6 - #88 Damian MEISEL
7 - #57 Leszek SZLACHTA
8 - #20 Paweł TABOR
9 - #33 Łukasz ADAMCZYK
10 - #94 Gabriela KÖNIG-WIDUCH
11 - #15 Ewa MADEJ
12 - #58 Damian DRĄG
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #21 Tomasz JARZOMBEK
2 - #47 Jurand KUŚMIERCZYK
3 - #77 Wiktor MAJCHROWSKI
4 - #66 Patrycjusz WIDUCH
5 - #7. Patryk BOCHENEK
6 - #88 Damian MEISEL
7 - #57 Leszek SZLACHTA
8 - #20 Paweł TABOR
9 - #33 Łukasz ADAMCZYK
10 - #94 Gabriela KÖNIG-WIDUCH
11 - #15 Ewa MADEJ
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz JARZOMBEK
1:24:05.640
14:24:33.348
1
48.434
89.2
1:24:54.074
14:25:21.782
+4.209
44.225
2
46.240
93.4
1:25:40.314
14:26:08.022
+2.806
43.434
3
46.642
92.6
1:26:26.956
14:26:54.664
+6.200
40.442
4
46.741
92.4
1:27:13.697
14:27:41.405
+6.097
40.644
5
47.016
91.9
1:28:00.713
14:28:28.421
+5.799
41.217
6
45.857
94.2
1:28:46.570
14:29:14.278
+5.712
40.145
7
46.265
93.4
1:29:32.835
14:30:00.543
+6.069
40.196
8
45.947
94.0
1:30:18.782
14:30:46.490
+5.606
40.341
9
5:21.293
13.4
1:35:40.075
14:36:07.783
+1:56.762
3:24.531
10
46.059
93.8
1:36:26.134
14:36:53.842
+5.894
40.165
11
45.662
94.6
1:37:11.796
14:37:39.504
+4.589
41.073
12
45.527
94.9
1:37:57.323
14:38:25.031
+3.235
42.292
13
46.298
93.3
1:38:43.621
14:39:11.329
+6.034
40.264