https://wyniki.motoresults.pl/pl/2021/Wy%C5%9Bcigi/DT
Live!
Sezon 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
POLARIS RZR Trophy
SPEED Games
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Mistrzostwa Polski
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
PitBike Junior - Bieg kwalifikacyjny 2
2021 | Wyścigi
|
Duszan Team
XIII Runda
-
Zielona Góra
, 17 lipca 2021
Mirosław Bożek
Franc Lukaszewicz
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #599 Bartosz BAMBECKI
2 - #236 Bartosz STAWICKI
3 - #1.. Jakub BUZAŁA
4 - #610 Olgierd TOMASZEWSKI
5 - #270 Hubert GRABOWSKI
6 - #25 Oliwier SZCZEPANIAK
7 - #912 William FORSTNER
8 - #20. Filip WALKIEWICZ
9 - #880 Laila BIELECKA
10 - #122 Mieszko MUDŁO
11 - #17. Karolina HABRASZKA
12 - #4 Wojciech TABOR
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #599 Bartosz BAMBECKI
2 - #236 Bartosz STAWICKI
3 - #1.. Jakub BUZAŁA
4 - #610 Olgierd TOMASZEWSKI
6 - #25 Oliwier SZCZEPANIAK
7 - #912 William FORSTNER
8 - #20. Filip WALKIEWICZ
9 - #880 Laila BIELECKA
10 - #122 Mieszko MUDŁO
11 - #17. Karolina HABRASZKA
12 - #4 Wojciech TABOR
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Bartosz BAMBECKI
6:33.686
12:06:55.209
1
1:04.771
57.9
7:38.457
12:07:59.980
+8.180
56.591
2
1:03.935
58.7
8:42.392
12:09:03.915
+8.640
55.295
3
1:04.522
58.1
9:46.914
12:10:08.437
+9.222
55.300
4
1:29.955
41.7
11:16.869
12:11:38.392
+34.808
55.147
5
1:02.633
59.9
12:19.502
12:12:41.025
-10.732
1:13.365
6
58.112
64.6
13:17.614
12:13:39.137
+1.540
56.572
7
57.058
65.7
14:14.672
12:14:36.195
+1.385
55.673
8
55.986
67.0
15:10.658
12:15:32.181
+0.326
55.660
9
56.616
66.3
16:07.274
12:16:28.797
+0.284
56.332
10
55.409
67.7
17:02.683
12:17:24.206
-0.875
56.284
11
55.506
67.6
17:58.189
12:18:19.712
+0.303
55.203
12
1:08.244
55.0
19:06.433
12:19:27.956
+13.328
54.916