https://wyniki.motoresults.pl/pl/2021/Wy%C5%9Bcigi/DT
Live!
Sezon 2021
2021
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Time Attack
European Scooter Challenge
Duszan Team
MOTOSKILLS
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
POLARIS RZR Trophy
SPEED Games
Auto Slalom
Time Attack Trophy
Track Day Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Mistrzostwa Polski
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Q1 - Bieg kwalifikacyjny 2
2021 | Wyścigi
|
Duszan Team
XV Runda
-
Zielona Góra
, 7 sierpnia 2021
Mirosław Bożek
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #92 Michał ŻUKIERSKI
2 - #66 Patrycjusz WIDUCH
3 - #7.. Patryk BOCHENEK
4 - #57 Leszek SZLACHTA
5 - #94 Gabriela KÖNIG-WIDUCH
6 - #15 Anna PAWŁOWICZ
7 - #20 Paweł TABOR
8 - #74 Paweł WILK
9 - #92. Mateusz BRZEZIŃSKI
10 - #97 Karol KWILIŃSKI
11 - #14. Michał ROGOZIŃSKI
12 - #33 Łukasz ADAMCZYK
13 - #12 Wojciech GÓRSKI
14 - #84. Jakub BUZAŁA
15 - #113 Dawid HALIK
16 - #13 Damian KUSZKA
17 - #56 Jakub KURKOWSKI
18 - #62 Julia HALIK
19 - #58 Damian DRĄG
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #92 Michał ŻUKIERSKI
2 - #66 Patrycjusz WIDUCH
3 - #7.. Patryk BOCHENEK
4 - #57 Leszek SZLACHTA
5 - #94 Gabriela KÖNIG-WIDUCH
6 - #15 Anna PAWŁOWICZ
7 - #20 Paweł TABOR
8 - #74 Paweł WILK
9 - #92. Mateusz BRZEZIŃSKI
11 - #14. Michał ROGOZIŃSKI
12 - #33 Łukasz ADAMCZYK
13 - #12 Wojciech GÓRSKI
14 - #84. Jakub BUZAŁA
15 - #113 Dawid HALIK
16 - #13 Damian KUSZKA
17 - #56 Jakub KURKOWSKI
18 - #62 Julia HALIK
19 - #58 Damian DRĄG
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Michał ŻUKIERSKI
1:01:32.880
13:00:49.909
1
52.503
71.4
1:02:25.383
13:01:42.412
+2.611
49.892
2
52.684
71.2
1:03:18.067
13:02:35.096
+3.377
49.307
3
52.685
71.2
1:04:10.752
13:03:27.781
+2.220
50.465
4
52.523
71.4
1:05:03.275
13:04:20.304
+3.692
48.831
5
52.282
71.7
1:05:55.557
13:05:12.586
-0.853
53.135
6
52.329
71.7
1:06:47.886
13:06:04.915
+3.029
49.300
7
53.834
69.7
1:07:41.720
13:06:58.749
+4.776
49.058
8
54.435
68.9
1:08:36.155
13:07:53.184
-16.678
1:11.113
9
53.067
70.7
1:09:29.222
13:08:46.251
+4.438
48.629
10
52.249
71.8
1:10:21.471
13:09:38.500
11
52.380
71.6
1:11:13.851
13:10:30.880
12
52.603
71.3
1:12:06.454
13:11:23.483
13
2:16.661
27.4
1:14:23.115
13:13:40.144
14
52.248
71.8
1:15:15.363
13:14:32.392
15
52.678
71.2
1:16:08.041
13:15:25.070
16
52.167
71.9
1:17:00.208
13:16:17.237
17
51.625
72.7
1:17:51.833
13:17:08.862
18
52.563
71.4
1:18:44.396
13:18:01.425
19
51.967
72.2
1:19:36.363
13:18:53.392