https://wyniki.motoresults.pl/pl/2022/Cross-Country/MP
Live!
Sezon 2022
2022
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Północnej
Mistrzostwa Strefy Polski Południowej
Mistrzostwa Strefy Polski Centralnej
Warmińsko Mazurskie Mistrzostwa Okręgu
Mistrzostwa Okręgu Poznańskiego
Mistrzostwa Okręgu Bydgoskiego
DMV Ladies CUP
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Śląska i Opolszczyzny
KTMSKLEP.PL Enduro Race
Pozostałe
Rajdy
Rajdy
Rajdy motocyklowe
SuperEnduro
SuperEnduro
MOTOREX DP
Supermoto
Supermoto
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Wyścigi
Wyścigi
Motocyklowy Puchar Śląska
European Scooter Challenge
Pozostałe
PitBike
PitBike
Mistrzostwa Polski SM
Mistrzostwa Polski OffRoad
Puchar Polski SM
Puchar Polski OffRoad
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Kartingowe Mistrzostwa Polski
ROK CUP POLAND
ROTAX MAX CHALLENGE POLAND
Współzawodnictwo Sportowe Dzieci i Młodzieży
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy Środkowej FIA CEZ
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Czech
Autocross
Autocross
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
POLARIS RZR Trophy
ULTRA4 Europe
Orlen Super Race
Pozostałe
Samochody
Samochody
SPEED Games
Time Attack Trophy
Rowery
Enduro MTB
Enduro MTB
Puchar MTB
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2022 | Cross Country
|
Mistrzostwa Polski
III i IV Runda
-
Czerniejew
, 11 - 12 czerwca 2022
Roman Umiastowski
Mirosław Pleskot
Łukasz Łysiak
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #461 Tymoteusz BACHLEDA-SZELIGA
2 - #569 Karol KRÓLIKOWSKI
3 - #510 Maksymilian CIOSEK
4 - #31 Kacper TARASZKIEWICZ
5 - #303 Artur SIKORA
6 - #376 Marcin NOSTEK
7 - #155 Filip GROT
8 - #96 Piotr MUSIELAK
9 - #196 Mikołaj KUPAJ
10 - #92 Jakub GRZYBOWSKI
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #461 Tymoteusz BACHLEDA-SZELIGA
2 - #569 Karol KRÓLIKOWSKI
3 - #510 Maksymilian CIOSEK
4 - #31 Kacper TARASZKIEWICZ
5 - #303 Artur SIKORA
6 - #376 Marcin NOSTEK
8 - #96 Piotr MUSIELAK
9 - #196 Mikołaj KUPAJ
10 - #92 Jakub GRZYBOWSKI
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tymoteusz BACHLEDA-SZELIGA
2:29.530
13:13:17.757
1
13:40.878
30.7
16:10.408
13:26:58.635
+2:04.159
11:36.719
2
13:32.645
31.0
29:43.053
13:40:31.280
+1:35.665
11:56.980
3
13:38.018
30.8
43:21.071
13:54:09.298
+1:36.892
12:01.126
4
14:35.976
28.8
57:57.047
14:08:45.274
+2:25.233
12:10.743
5
13:55.805
30.2
1:11:52.852
14:22:41.079
+1:20.607
12:35.198
6
14:02.038
29.9
1:25:54.890
14:36:43.117
+1:47.097
12:14.941
7
14:17.851
29.4
1:40:12.741
14:51:00.968
+2:03.833
12:14.018